SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Rodzinka.pl. Olga Kalicka i Adam Adamonis mają romans?

Rodzinka.pl. Olga Kalicka i Adam Adamonis mają romans?

09.09.2016, godz. 20:40
Olga Kalicka, Adam Adamonis-Krawczyk
Olga Kalicka, Adam Adamonis-Krawczyk foto: AKPA

Olga Kalicka (22 l.), fanom seriali znana jako Magda, była dziewczyna Tomka Boskiego z "Rodzinki.pl" zakochana? Jeśli wierzyć plotkom gwiazda "Rodzinki.pl" od niedawna spotyka się z Adamem Adamonisem (35 l.), czyli Andrzejem z "Przyjaciółek". Ich romans ponoć narodził się w Teatrze Komedia podczas prób do przedstawienia "Calliya".

Pozdrowienia od Calineczki i Kreta Adam Adamonisprosto z TVP!

Posted by Olga Kalicka on 26 sierpnia 2015

Olga Kalicka i Adam Adamonis mają romans? Jak podaje tygodnik "Na żywo" serialowa Magda z "Rodzinki.pl" zakochała się w starszym o 13 lat aktorze znanym z "Przyjaciółek" i z tego, że zmienił nazwisko z Krawczyk na Adamonis.

Przeczytaj: Rodzinka.pl 7 sezon. Ciąża Marysi i powrót Magdy - ZWIASTUN

Uczucie między nimi wybuchło podczas prób do przedstawienia "Calliya" na motywach "Calineczki" w Teatrze Komedia w Warszawie. Olga Kalicka gra w nim główną rolę. Adam Adamonis wciela się we władczego Kreta.

Ile jest prawdy w tych doniesieniach? Plotkarski magazyn powołuje się na koleżankę Olgi Kalickiej, która wygadała się, że aktorka z "Rodzinki.pl" poczuła coś więcej do starszego o 13 lat kolegi kiedy pomagał jej w przygotowaniach do spektaklu od strony tanecznej. A dowodem na ten romans ma być zdjęcie, które Olga Kalicka umieściła na Facebooku.

Patrz: Rodzinka.pl 7 sezon. Basia z M jak miłość nową dziewczyną Kacperka Boskiego

Dla fanów Magdy z "Rodzinki.pl" mamy dobrą wiadomość. W nowym 7 sezonie serialu była dziewczyna Tomka Boskiego wróci do obsady. Olga Kalicka skończyła pierwszy rok studiów na Akademii Teatralnej i znów może się zaangażować w pracę na planie "Rodzinki.pl".

Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: