SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Rodzinka.pl. Halina Skoczyńska ostatni raz w Rodzince.pl jako babcia Janina

Rodzinka.pl. Halina Skoczyńska ostatni raz w Rodzince.pl jako babcia Janina

03.06.2016, godz. 21:46
Rodzinka.pl 8 sezon. Janina (Halina Skoczyńska), Zenon (Michał Grudziński), Natalia Boska (Małgorzata Kożuchowska)
Rodzinka.pl 8 sezon. Janina (Halina Skoczyńska), Zenon (Michał Grudziński), Natalia Boska (Małgorzata Kożuchowska) foto: Rodzinka.pl TVP Facebook

Halina Skoczyńska, uwielbiana przez widzów babcia Janina z "Rodzinki.pl", ostatni raz pojawi się w serialu w finałowym 182 odcinku 8 sezonu. Sceny z udziałem Haliny Skoczyńskiej zostały nakręcone na kilka miesięcy przed jej śmiercią. Widzowie "Rodzinki.pl" będą mieli okazję pożegnać babcię Janinę, która była ostatnią rolą Haliny Skoczyńskiej. Aktorka zmarła na wylew we wtorek, 17.05.2016.

"Rodzinka.pl" 8 sezon odcinek 182 ostatni - piątek, 3.06.2016, o godz. 21.40 w TVP2

"Rodzinka.pl" to ostatnia produkcja z udziałem Haliny Skoczyńskiej, która odeszła tak nagle, że wielu jej fanów wciąż nie może uwierzyć w jej śmierć. W piątek, 3.06.2016, w TVP2 widzowie będą mogli zobaczyć Halinę Skoczyńską ostatni roli w roli babci Janiny. Finałowy odcinek 8 sezonu "Rodzinki.pl" będzie wyjątkowym pożegnaniem ze zmarłą aktorką.

Patrz: Rodzinka.pl. Pogrzeb Haliny Skoczyńskiej. Aktorzy z Rodzinki.pl pożegnali babcię Janinę - ZDJĘCIA

Babcia Janina z "Rodzinki.pl" to rola, dzięki której Halina Skoczyńska zdobyła olbrzymią popularność. Grając w "Rodzince.pl" podbiła serca milionów Polaków. Wiadomość o śmierci aktorki dotarła do twórców "Rodzinki.pl" tuż przed rozpoczęciem zdjęć do 9 sezonu. W nowych odcinkach "Rodzinki.pl" babcia Janina miała oczywiście się pojawić. Co teraz będzie jej postacią? Tego na razie nie wiadomo.

Przeczytaj: Rodzinka.pl. Halina Skoczyńska zmarła. Czy babcia Janina z Rodzinki.pl też umrze w 9 sezonie?

W ostatnim odcinku 8 sezonu "Rodzinki.pl" Halina Skoczyńska ja zawsze rozbawi widzów do łez. Janina i Zenon (Michał Grudziński) wpadną do Boskich w dniu ich wielkiej przeprowadzki, by po raz ostatni usiąść na kanapie w salonie i pożegnać się z domem. Babcia od razu zwróci uwagę Natalce (Małgorzata Kożuchowska), że nie powinna zbytnio ufać pracownikom firmy transportowej.

- Przecież to mogą być jakieś zbiry. A w najlepszym wypadku pijaki i lenie, co się grzebią bo im płacisz za godzinę. Aha, jedno pytanie: ubezpieczyłaś ich? - zapyta córkę, czym doprowadzi Natalię do szału. Babcia Janina zmieni zdanie o tragarzach kiedy w jenym z nim rozpozna syna swojej starej koleżanki.

Scena z 182 odcinka "Rodzinki.pl", w której babcia Janina zaprosi mężczyzn na herbarę będzie ostatnią z udziałem Haliny Skoczyńskiej.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Super Express TV
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: