SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Rodzinka.pl. Halina Skoczyńska nie żyje! Na co zmarła babcia z Rodzinki.pl? Czy aktorka chorowała?

Rodzinka.pl. Halina Skoczyńska nie żyje! Na co zmarła babcia z Rodzinki.pl? Czy aktorka chorowała?

18.05.2016, godz. 08:00
Halina Skoczyńska
Halina Skoczyńska foto:

Halina Skoczyńska nie żyje. 62-letnia aktorka znana z roli babci Janiny w serialu "Rodzinki.pl" zmarła we wtorek, 17.05.2016. Wiadomość o śmierci Haliny Skoczyńskiej podał portal e-teatr.pl. Na razie przyczyny śmierci Haliny Skoczyńskiej nie są znane. To dramat dla rodziny aktorki, dla jej serialowych kolegów i koleżanek oraz dla fanów "Rodzinki.pl" którzy pokochali babcię Janinę, matkę Natalii Boskiej (Małgorzata Kożuchowska).

Nie żyje Halina Skoczyńska, gwiazda serialu "Rodzinka.pl"

Halina Skoczyńska zmarła we wtorek, 17 maja 2016. Ta wiadomość spadła na wszystkich jak grom z jasnego nieba. Przyczyny jej śmierci nie są jeszcze znane. Nie wiadomo na co zmarła Halina Skoczyńska. Jako pierwszy tragiczną informację przekazał portal e-teatr.pl.

Zobacz: Rodzinka.pl. Halina Skoczyńska nie żyje. Śmierć w rodzinie aktorki

Ekipa i fani serialu "Rodzinka.pl" pogrążeni są w żałobie. Serialowa babcia Janina Lipska, jako matka Natalii Boskiej (Małgorzata Kożuchowska) rozbawiała nas do łez. Poza tym aktorkę mogliśmy oglądać w takich serialach  jak: "Czas honoru", "Ojciec Mateusz", "Na dobre i na złe", "Prawo Agaty", "Pierwsza miłość" oraz w kilkunastu produkcjach pełnometrażowych tj. "Ida", czy "Pitbull".

Z informacji podanych przez portal dowiadujemy się, że Halina Skoczyńska miała 20 maja wystąpić na premierze spektaklu "Twoje i moje" na deskach Teatru Ateneum w Warszawie. Sztuka już została odwołana.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: