SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Rodzinka.pl. Małgorzata Kożuchowska w żałobie po śmierci Haliny Skoczyńskiej

Rodzinka.pl. Małgorzata Kożuchowska w żałobie po śmierci Haliny Skoczyńskiej

18.05.2016, godz. 07:33
Halina Skoczyńska
Halina Skoczyńska foto:

Halina Skoczyńska nie żyje. Aktorka znana z roli babci w serialu "Rodzinka.pl" zmarła nagle we wtorek, 17 maja 2016. Małgorzata Kożuchowska, która w Rodzince.pl grała córkę Haliny Skoczyńskiej jest załamana jej śmiercią. Jeszcze kilka dni temu widziała się z nią na planie 9 sezonu "Rodzinki.pl". Nie wiadomo na co zmarła Halina Skoczyńska. Przyczyna śmierci aktorki na razie jest nieznana.

Śmierć Haliny Skoczyńskiej, która zmarła we wtorek 17.05.2016, była ogromnym zaskoczniem dla Małgorzaty Kożuchowskiej, która od pięciu lata grała jej serialową córkę w "Rodzince.pl". Małgorzata Kożuchowska nie wie nic na temat tego, by Halina Skoczyńska chorowała czy miała jakieś problemy ze zdrowiem. Kilka dni temu spotkała się z Haliną Skoczyńską, bo ruszyły już zdjęcia do 9 sezonu "Rodzinki.pl".

Patrz: Rodzinka.pl. Halina Skoczyńska nie żyje. Śmierć w rodzinie aktorki

- Halina Skoczyńska była w świetnej formie i miała mnóstwo planów osobistych i zawodowych - powiedziała Kożuchowska w rozmowie z "Faktem".

- Bardzo jest mi smutno, że już nigdy razem nie zagramy, bo uwielbiałam grać z Haliną. Nie jestem w stanie jeszcze w tej chwili uwierzyć w to, co się stało. Halina Skoczyńska była wielką aktorką i wspaniałą osobą. Odważną, wciąż młodą i pełną energii i radości. Zawsze bardzo się cieszyła na te nasze spotkania na planie – dodała gwiazda "Rodzinki.pl".

Przyczyny śmierci Haliny Skoczyńskiej pozostają tajemnicą. Być może niedługo pojawi się oficjalny komunikat z informacją na co zmarła aktorka z "Rodzinki.pl".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: