SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Rodzinka.pl. Maciej Musiał ma nową dziewczynę? Randka na rowerach z tajemniczą brunetką

Rodzinka.pl. Maciej Musiał ma nową dziewczynę? Randka na rowerach z tajemniczą brunetką

12.07.2016, godz. 10:34
Maciej Musiał
Maciej Musiał foto: AKPA

Maciej Musiał (21 l.) spotyka się z nową dziewczyną? Kilka dni temu aktor z serialu "Rodzinka.pl" dał się przyłapać fotoreporterom na rowerowej przejażdże z piękną brunetką o kręconych włosach. To randka czy zwykłe przyjacielskie spotkanie? Czyżby Maciek Musiał znów się zakochał? Wspólne tej pary wskazywały na to, że świetnie się bawią w swoim towarzystwie. Co więcej serialowy Tomek Boski patrzył na dziewczynę z wielką czułością.

Życie prywatne Macieja Musiała może to jest tak bujne i rozrywkowe jak Tomka Boskiego, ale mimo to u jego boku nie brakuje pięknych kobiet. Co prawda gwiazdor "Rodzinki.pl" bardzo się pilnuje, by trzymać w tajemnicy swoje związki z dziewczynami, ale czasami paparazzi namierzą go z jakąś śliczną towarzyszką.

Patrz: Rodzinka.pl 9 sezon. Dziadek Zenon zostanie w serialu po śmierci Haliny Skoczyńskiej

Tak było ostatnio gdy Maciek Musiał wybrał się na rowery z tajemniczą brunetką z kręconymi włosami. Na zdjęciach, które umieścił portal party.pl oboje wyglądaja jakby bardzo dobrze się znali, ale czy łączy ich coś więcej niż tylko przyjaźń. Tego niestety nie wiadomo, bo aktor ma zasadę, że bardzo chroni swoje życie prywatne i nie mówi głośno o tym, z kim się spotyka.

Przeczytaj: Rodzinka.pl 9 sezon. Natalia i Ludwik przeprowadzą się do apartamentu w Warszawie

O miłościach Maciej Musiała wiadomo niewiele. Na początku 2015 roku Maciej Musiał związany był ze straszą o dziewięć lat Agnieszką Więdłochą (30 l.), obecną narzeczoną Antoniego Pawlickiego. Oboje jednak przez długi czas kryli się z tym uczuciem.

Plotkowano też, że serialowy Tomek z "Rodzinki.pl" spotyka się z Katarzyną Sawczuk (19 l.), teraz ukochaną Antoniego Królikowskiego, Martą Bijan (20 l.), finalistką IV edycji programu X-Factor, a ostatnio także z córką prezydenta - Kingą Dudą (21 l.).

Jednego możemy być pewni - nawet jeśli Maciej Musiał jest zakochany w nowej dziewczynie to nie pojawi się z nią na czerwonym dywanie. I tak jak w przypadku poprzednich swoich ukochanych będzie chronił ją przed blaskiem fleszy.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: