SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Rodzinka.pl. Julia Wieniawa ma chrapkę na rodzinkę

Rodzinka.pl. Julia Wieniawa ma chrapkę na rodzinkę

22.07.2017, godz. 02:00
Julia Wieniawa
foto: TVP

Antek Królikowski (28 l.) i Julia Wieniawa (19 l.) to jedna z najpiękniejszych par naszego show-biznesu. On - uznany serialowy gwiazdor, ona - obecnie gwiazdka "Rodzinki.pl". Zakochali się w sobie po uszy i każdą wolną chwilę spędzają razem. Ale, co ważniejsze, Julka rozkochała w sobie całą rodzinę Królikowskich.

"Rodzinka.pl" po wakacjach 2017 w TVP2!

Antek nie miał ostatnio szczęścia w miłości. Jego związki rozpadały się jak domki z kart. Teraz może być inaczej, bo aktor zadurzył się w młodszej o 9 lat koleżance po fachu. Para spędza ze sobą dużo czasu i nie wstydzi okazywać uczuć.

Ostatnie dni były niezwykle pogodne, więc zakochani wybrali się nad Jeziorko Czerniakowskie na warszawskiej Sadybie. I choć wokoło było sporo ludzi, im to w ogóle nie przeszkadzało. Antek wystawiał swoją klatę do słońca, a gwiazda "Rodzinki.pl" czule się do niego przytulała.

Okazuje się, że nie tylko Antek jest zakochany w aktorce. Julia rozkochała bowiem w sobie całą rodzinę Królikowskich. - Oczywiście poznałam Julkę jakiś czas temu. Wpadają czasami do nas na obiady, to bardzo miła dziewczyna. Myślę, że mogę powiedzieć, że to moja ulubiona partnerka Antka - wyznała Małgorzata Ostrowska-Królikowska (53 l.).

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: