SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Rodzinka.pl. Halina Skoczyńska zmarła na wylew w samotności

Rodzinka.pl. Halina Skoczyńska zmarła na wylew w samotności

20.05.2016, godz. 22:12
Halina Skoczyńska
Halina Skoczyńska foto:

Halina Skoczyńska zmarła po wylewie 17 maja 2016. Aktorka z serialu "Rodzinka.pl" odeszła tak nagle, że dla rodziny jej śmierć była prawdziwym wstrząsem. W jednym z ostatnich wywiadów Halina Skoczyńska nie ukrywała, że jest samotna. Jej jedyny syn Szczepan mieszka ze swoją żoną w Londynie. A były mąż, z którym rozwiodła się wiele lat temu, w Kanadzie. Czy w chwili śmierci też była sama?

Halina Skoczyńska, która podbiła serca widzów jako babcia z "Rodzinki.pl", w życou prywatnym nie miała przy sobie tak licznej, kochającej się rodziny, która jest ze sobą w dobrych i złych chwilach. W sierpniu 2015 roku aktorka udzieliła bardzo szczerego wywiadu magazynowi "Grazia", w którym przyznała, że żyje sama.

W jej rodzinie nie brakowało dramatycznych momentów, a śmierć zabrała wielu jej bliskich. Mimo to Halina Skoczyńska nie narzekała na swój los, zawsze miała w sobie wiarę i siłę, że po życiowych tragediach przyjdą dobre chwile.

Patrz: Rodzinka.pl. Rodzina Haliny Skoczyńskiej przeżyła wielkie tragedie

Takim strasznym momentem była śmierć matki Haliny Skoczyńskiej, która zmarła po ciężkiej chorobie w 2015 roku. Aktorka z "Rodzinki.pl" bardzo przeżyła tę stratę, bo matka była dla niej prawdziwym wzorem.

- Dopóki nie zaczęła się straszna choroba, przyjeżdżała na moje spektakle, cieszyła się mną, nigdy mnie nie zawiodła. Nawet w ostatnich chwilach swojego życia, kiedy leżała w szpitalu, ja - kretynka - jeździłam na spektakle do Warszawy, bo teatr przecież musi grać. Nie dla pieniędzy - więcej ich wydawałam na nocne taksówki, aby po spektaklu wrócić do mamy do szpitala w Ostrowcu Świętokrzyskim - powiedziała aktorka.

Przeczytaj: Rodzinka.pl. Małgorzata Kożuchowska w żałobie po śmierci Haliny Skoczyńskiej

Halina Skoczyńska żyła samotnie.Jej syn Szczepan wraz z żoną Natalią mieszka w Londynie. Pytana jednak, co jest jej największym życiowym sukcesem, mówiła, że właśnie syn i jego szczęśliwe życie. Przyjaźniła się również z mieszkającym w Kanadzie byłym mężem. To była wielka miłość, która zrodziła się gdy byli jeszcze bardzo młodzi. Ale ich małżeństwo nie przetrwało próby czasu.

Serialowa babcia z "Rodzinki.pl" w rozmowie z "Grazią" sugerowała, że chciałby jeszcze spotkać w swoim życiu miłość, mieć przy sobie ukochaną osobę. Stawiała jednak twarde warunki. Aktorka mogłaby być tylko z mężczyzną, dla którego jej wiek nie byłby problemem.

- Gdy mężczyzna kocha kobietę, to kocha ze wszystkimi jej zmarszczkami i bliznami. A gdy nie kocha, to znaczy, że to nie ten mężczyzna albo kobieta powinna popracować nad sobą, niekoniecznie nad zmarszczkami. Prawdziwi mężczyźni nie szukają sobie lalek do zabawy. Jestem wystarczająco stara, żeby wiedzieć, że kocha się człowieka - powiedziała Skoczyńska.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Super Express TV
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: