SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Rodzinka.pl. Halina Skoczyńska zmarła na wylew. Przyczyna śmierci aktorki z Rodzinki.pl już znana

Rodzinka.pl. Halina Skoczyńska zmarła na wylew. Przyczyna śmierci aktorki z Rodzinki.pl już znana

18.05.2016, godz. 21:39
Halina Skoczyńska
Halina Skoczyńska foto:

Halina Skoczyńska zmarła we wtorek, 17.05.2016 w wieku 62 lat. Wiadomość o tym, że Halina Skoczyńska nie żyje wstrząsnęła widzami, którzy znają aktorkę z roli babci Janiny w serialu "Rodzinka.pl". Na co zmarła Halina Skoczyńska? Już wiemy, że przyczyną śmierci aktorki był wylew. Ale do jej zgonu przyczyniła się też ciężka choroba Haliny Skoczyńskiej, z którą aktorka ostatnio się zmagała. Z tego powodu kilka dni temu w warszawskim Teatrze Ateneum zdecydowano o przesunięciu premiery spektaklu "Twoje i moje", w którym Skoczyńska miała występować.

Śmierć Haliny Skoczyńskiej, która umarła we wtorek, 17.05.2016, jest wstrząsem dla wszystkich fanów aktorki z serialu "Rodzinka.pl". Nie było bowiem wiadomo nic na temat choroby Haliny Skoczyńskiej. Gwiazda "Rodzinki.pl" nigdy nie mówiła w wywiadach, by na coś chorowała. Ponad rok temu w rozmowie z magazynem "Grazia" przyznała jednak, że gdy miała 30 lat była bliska śmierci. Nie wspomniała jednak co się z nią wtedy działo.

Patrz: Rodzinka.pl. Halina Skoczyńska nie żyje. Rodzina zmarłej aktorki przeżyła wielkie tragedie

Przyczyną śmierci Haliny Skoczyńskiej był wylew. 62-letnia aktorka zmarła, bo poważnie chorowała. Mówiło się, że serialowa babcia z "Rodzinki.pl" od miesięcy walczy z ciężką chorobą. Z tego powodu kilka dni temu w Teatrze Ateneum z Warszawie zdecydowano o przesunięciu premiery spektaklu "Twoje i moje", w którym Halina Skoczyńska miała występować.

Przeczytaj: Rodzinka.pl. Małgorzata Kożuchowska w żałobie po śmierci Haliny Skoczyńskiej

Na stronie Teatru Ateneum w związku ze śmiercią Haliny Skoczyńskiej pojawi się poruszający komunikat:
"Nie tak miało być… Z ogromnym smutkiem żegnamy Halinę Skoczyńską (1953-2016). W piątek, 20 maja 2016, planowaliśmy wspólnie świętować prapremierę sztuki M. Regan "Twoje i moje". z Jej gościnnym udziałem w roli Beth. Los jednak zadecydował inaczej… Zapamiętamy Ją nie tylko jako wybitną aktorkę, ale też niezwykle ciepłą i życzliwą osobę. Rodzinę i najbliższych Haliny Skoczyńskiej prosimy o przyjęcie kondolencji".

Z kolei Małgorzata Kożuchowska, która w serialu "Rodzinka.pl" grała córkę Haliny Skoczyńskiej w rozmowie z "Faktem" powiedziała, że nie nie wiedziała o chorobie aktorki. - Halina Skoczyńska była w świetnej formie i miała mnóstwo planów osobistych i zawodowych. Nie jestem w stanie jeszcze w tej chwili uwierzyć w to, co się stało. Halina Skoczyńska była wielką aktorką i wspaniałą osobą. Odważną, wciąż młodą i pełną energii i radości - przyznała Kożuchowska.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: