SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Rodzinka.pl. Halina Skoczyńska nie żyje. Rodzina zmarłej aktorki przeżyła wielkie tragedie

Rodzinka.pl. Halina Skoczyńska nie żyje. Rodzina zmarłej aktorki przeżyła wielkie tragedie

18.05.2016, godz. 07:40
Halina Skoczyńska
Halina Skoczyńska foto:

Halina Skoczyńska nie żyje. Aktorka z serialu "Rodzinka.pl", która grała babcię Janinę, matkę Natalii Boskiej (Małgorzata Kożuchowska) zmarła w wieku 62 lat we wtorek, 17.05.2016. Rodzina Haliny Skoczyńskiej pogrążona jest w żałobie. Zmarła aktorka zostawiła syna Szczepana, z którym była bardzo związana oraz byłego męża. W jednym z wywiadów Halina Skoczyńska opowiedziała o tragicznych losach swojej rodziny, które naznaczone były śmiercią.

 

Halina Skoczyńska zmarła w wieku 62 lat. Na razie przyczyna śmierci Haliny Skoczyńskiej nie jest znana. Gwiazda serialu "Rodzinka.pl" na 20 maja miała zaplanowany występ na premierze spektaklu "Twoje i moje" na deskach Teatru Ateneum w Warszawie. Sztuka już została odwołana.

Patrz: Rodzinka.pl. Halina Skoczyńska nie żyje! Na co zmarła aktorka, która grała babcię Janinę?

Rodzina Haliny Skoczyńskiej pogrążona jest w żałobie. Aktorka od kilku lat żyła samotnie. Jej syn Szczepan i synowa Natalia na stałe mieszkają w Londynie. Były mąż, z którym Skoczyńska była w dobrych relacjach, jest w Kanadzie. Wcześniej Halina Skoczyńska straciła siostrę, a w 2015 roku po ciężkiej chorobie, odeszła jej mama.

W jednym z ostatnich wywiadów dla magazynu "Grazia" Halina Skoczyńska mówiła o tragicznych losach swojej rodziny, o pożegnaniach z bliskimi, które były dla niej bardzo bolesne.

- Najpierw z ukochanym tatą. Byłam na trzecim roku studiów. Nie zdążyłam jeszcze się z tym pogodzić, gdy odeszła moja kochana siostra, zaledwie parę lat ode mnie starsza. Ja sama w wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty. Pół roku później rozchorowało się moje jedyne dziecko, syn Szczepan, a lekarze przygotowywali mnie na najgorsze... - mówiła serialowa babcia Janina w "Rodzinki.pl".

Aktorka "Rodzinki.pl" żałowała, że nie zawsze znajdowała czas, by być przy umierającej mamie. – Dopóki nie zaczęła się straszna choroba, przyjeżdżała na moje spektakle, cieszyła się mną, nigdy mnie nie zawiodła. Nawet w ostatnich chwilach swojego życia, kiedy leżała w szpitalu, ja - kretynka - jeździłam na spektakle do Warszawy, bo „teatr przecież musi grać"... Nie dla pieniędzy - więcej ich wydawałam na nocne taksówki, aby po spektaklu wrócić do mamy do szpitala w Ostrowcu Świętokrzyskim – dodała Halina Skoczyńska.

Halina Skoczyńska nie ukrywała, że jest sama, a jeśli kiedyś zwiąże się z jakimś mężczyzną, to tylko z tym, kto docenia jej wiek. Aktorka z serialu "Rodzinka.pl" była po rozwodzie. Ślub wzięła jeszcze na studiach. Niestety jej małżeństwo ostatecznie nie przetrwało. Tę porażkę przeżyła bardzo mocno, ale mimo to chętnie wraca wspomnieniami do tamtego szalonego okresu swojego życia.

- To było wielkie, młodzieńcze uczucie. Nie udało się nam, bo byliśmy za młodzi, zbyt zachłanni na życie. Dziś nie mamy do siebie żalu – wyznała w wywiadzie dla "Rewii". Pomimo rozwodu Halina Skoczyńska utrzymywała przyjacielskie kontakty ze swoim byłym mężem, ojcem jej syna Szczepana.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: