SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Rodzinka.pl. Halina Skoczyńska nie żyje. Aktorzy i ekipa serialu poruszeni śmiercią Haliny Skoczyńskiej

Rodzinka.pl. Halina Skoczyńska nie żyje. Aktorzy i ekipa serialu poruszeni śmiercią Haliny Skoczyńskiej

18.05.2016, godz. 08:36
Halina Skoczyńska
Halina Skoczyńska foto:

Halina Skoczyńska zmarła nagle we wtorek, 17.05.2016. Aktorzy i ekipa z serialu "Rodzinka.pl", w którym 62-letnia Halina Skoczyńska grała babcię Janinę, matkę Natalii Boskiej, są bardzo zasmuceni śmiercią aktorki. Małgorzata Kożuchowska i Adam Zdrójkowski pożegnali zmarłą Halinę Skoczyńską wzruszającymi słowami. Twórcy "Rodzinki.pl" byli dla Skoczyńskiej jak druga rodzina.

Halina Skoczyńska nie żyje! Ta tragiczna wiadomość spadła na ekipę "Rodzinki.pl" i wszystkich fanów aktorki tak nagle, że nikt nie może uwierzyć w jej nagłe odejście. Śmierć Haliny Skoczyńskiej wywołała ogromne emocje na oficjalnym Facebooku serialu "Rodzinka.pl". Internauci nie kryją żalu, że babcia Janina umarła i nie pojawi się już w 9 sezonie "Rodzinki.pl".

Patrz: Rodzinka.pl. Halina Skoczyńska nie żyje. Rodzina zmarłej aktorki przeżyła wielkie tragedie

Twórcy Rodzinki.pl na portalu społecznościowym zamieścili zdjęcie Haliny Skoczyńskiej i krótkie, ale jakże wymowne pożegnanie -  "Będziemy bardzo tęsknić..."

Pod zdjęciem i wpisem na Facebooku pojawiło się wiele komentarzy w których fani wspominają Halinę Skoczyńską. Wielu internautów pisze, że "Rodzinka.pl" bez babci Janiny i jej słynnego "skajpaja", czyli słowa, którym określała "Skype'a" już nie będzie taka sama.

Przeczytaj: Rodzinka.pl. Halina Skoczyńska zmarła po ciężkiej chorobie? Na co chorowała babcia z Rodzinki.pl?

Adam Zdrójkowski, czyli Kuba Boski z "Rodzinki.pl", który w serialu grał wnuka Haliny Skoczyńskiej, na swoim Facebooku podzielił się z internautami swoimi wspomnieniami o aktorce. - Bardzo się cieszę że miałem okazje pracować z Panią Haliną. Zawszę uśmiechniętą, pozytywnie nastawioną do świata i skromną. Nie dociera do mnie jeszcze ta informacja że już nie spotkam jej na planie... [*]".

Małgorzata Kożuchowska w rozmowie z "Faktem" wyraziła swój ogromny żal z powodu śmierci Haliny Skoczyńskiej.

- Bardzo jest mi smutno, że już nigdy razem nie zagramy, bo uwielbiałam grać z Haliną. Nie jestem w stanie jeszcze w tej chwili uwierzyć w to, co się stało. Halina Skoczyńska była wielką aktorką i wspaniałą osobą. Odważną, wciąż młodą i pełną energii i radości. Zawsze bardzo się cieszyła na te nasze spotkania na planie - powiedziała poruszona Kożuchowska.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: