SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Rodzinka.pl. Czy i kiedy będzie 8 sezon Rodzinki.pl? To koniec serialu o Boskich?

Rodzinka.pl. Czy i kiedy będzie 8 sezon Rodzinki.pl? To koniec serialu o Boskich?

04.12.2015, godz. 19:30
Tomasz Karolak, Małgorzata Kożuchowska - Rodzinka.pl
Tomasz Karolak, Małgorzata Kożuchowska - "Rodzinka.pl" foto: Materiały prasowe

"Rodzinka.pl" nie skończy się na 7 sezonie, ale na dalsze przygody Boskich widzowie muszą poczekać aż do wiosny 2016. Ostatnio Małgorzata Kożuchowska w jednym z wywiadów ujawniła, że będzie 8 sezon "Rodzinki.pl".  W styczniu aktorzy i pozostała cześć ekipy wracają na plan. Nowe odcinki "Rodzinki.pl" będzie można oglądać od marca 2016.

"Rodzinka.pl" 8 sezon nowe odcinki od marca 2016 w TVP2

Czy będzie 8 sezon "Rodzinki.pl"? Kiedy nowe odcinki serialu o Boskich w TVP2? A może 7 seria oznacza koniec "Rodzinki.pl" i widzowie nie doczekają się już kontyuacji?

Przeczytaj: Rodzinka.pl. Małgorzata Kożuchowska nie odchodzi z Rodzinki.pl

Wszelkie spekulacje na temat powstania 8 sezonu "Rodzinki.pl" ucięła Małgorzata Kożuchowska w wywiadzie dla magazynu "Tele Tydzień". Aktorka przyznała, że wbrew krążącym plotkom nie zamierza odchodzić z serialu. Co więcej, w styczniu wraca na plan "Rodzinki.pl", by razem z pozostałymi członkami ekipy nakręcić 13 nowych odcinków.

"Rodzinka.pl" gości na ekranach telewizorów od marca 2011 roku i na razie nie zanosci się na koniec serialu. Wyniki oglądalności 7 sezonu "Rodzinki.pl" to najlepszy dowód na to, że Polscy pokochali Boskich. Każdy odcinek przyciąga przed telewizory średnio prawie 2 mln widzów.

Patrz: Druga szansa. Małgorzata Kożuchowska gwiazdą nowego serialu

Ostatni odcinek 7 serii "Rodzinki.pl" w TVP2 w piątek, 4.12.2015, o godz. 21.05. Na nowy sezon przygód Boskich trzeba poczekać aż do startu wiosennej ramówki Dwójki. Od marca serial wróci na anten i na pewno nie zabraknie w nim żadnej z gwiazd.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: