SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Rodzinka.pl. Babcia Janina zniknie z Rodzinki.pl po śmierci Haliny Skoczyńskiej

Rodzinka.pl. Babcia Janina zniknie z Rodzinki.pl po śmierci Haliny Skoczyńskiej

09.06.2016, godz. 10:40
Rodzinka.pl 8 sezon. Janina (Halina Skoczyńska), Zenon (Michał Grudziński), Natalia Boska (Małgorzata Kożuchowska)
Rodzinka.pl 8 sezon. Janina (Halina Skoczyńska), Zenon (Michał Grudziński), Natalia Boska (Małgorzata Kożuchowska) foto: Rodzinka.pl TVP Facebook

"Rodzinka.pl" bez babci Janiny, którą grała Halina Skoczyńska! Po śmierci aktorki wielu fanów "Rodzinki.pl" zaczęło się zastanawiać co stanie się z postacią babci Janiny. Producenci serialu mieli do wyboru kilka możliwości. Przez długi czas nie było wiadomo czy inna aktorka zastąpi zmarłą Halinę Skoczyńską w tej roli, czy też babcia Janina umrze w nowym 9 sezonie "Rodzinki.pl". Teraz wszystko stało się jasne - bohaterka grana przez Skoczyńską nie zostanie uśmiercona, ale zniknie z serialu. A wraz z nią także jej mąż, dziadek Zenon (Michał Grudziński).

"Rodzinka.pl" 9 sezon nowe odcinki po wakacjach 2016 od września w TVP2

Śmierć Haliny Skoczyńskiej wpłynęła na scenariusz 9 sezonu "Rodzinki.pl", który w TVP2 pojawi się od września 2016. Scenarzyści serialu musieli zmienić losy rodziny Boskich. I tak w nowych odcinkach "Rodzinki.pl" po wakacjach 2016 zabraknie uwielbianej przez widzów babci Janiny, czyli matki Natalki Boskiej (Małgorzata Kożuchowska).

Patrz: Rodzinka.pl. Pogrzeb Haliny Skoczyńskiej. Aktorzy z Rodzinki.pl pożegnali babcię Janinę - ZDJĘCIA

Zapadła już decyzja, że w 9 serii "Rodzinki.pl" wątek tej postaci zniknie ze scenariusza. To niestety oznacza pożegnanie z babcią Janiną i dziadkiem Zenonem. Bo po śmierci Haliny Skoczyńskiej w nowych odcinkach serialu widzowie nie zobaczą też Michała Grudzińskiego.

Twórcy "Rodzinki.pl" nie chceli uśmiercać babci Janiny w serialu, by jeszcze bardziej nie potęgować poczucia straty po nagłych odejściu Haliny Skoczyńskiej. O zastąpieniu zmarłej inną aktorką też nie mogło być mowy, bo babcia z "Rodzinki.pl" jest tylko jedna.

Przeczytaj: Rodzinka.pl. Halina Skoczyńska zmarła samotnie. Bez syna i byłego męża?

- Nie wyobrażano sobie jak można było zastąpić Halinę Skoczyńską w serialu. W nowym sezonie są nagrane nawet pierwsze sceny przed śmiercią aktorki. Teraz postanowiono, że jednak wyciszą ten wątek w Rodzince.pl - powiedziała osoba z produkcji "Rodzinki.pl" portalowi party.pl.

A ponieważ bez babci Janiny "Rodzince.pl" nie ma pomysłu jak dalej pokierować losami dziadka Zenona, to w nowych odcinkach 9 sezonu on także nie będzie się pojawiał w serialu.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Super Express TV
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: