SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Rodzinka.pl 9 sezon. Boscy ponownie zostaną rodzicami!

Rodzinka.pl 9 sezon. Boscy ponownie zostaną rodzicami!

27.10.2016, godz. 13:00
Rodzinka.pl
Rodzinka.pl foto:

W 9 odcinku 9 sezonu serialu "Rodzinka.pl" Natalia (Małgorzata Kożuchowska) wraz z Ludwikiem (Tomasz Karolak) zaproszą Marię (Agata Kulesza) i Marka (Jacek Braciak) do siebie na kolację. Podczas posiłku padnie propozycja nie do odrzucenia - Boscy będą mieli możliwość ponownie zostać rodzicami!

"Rodzinka.pl" 9 sezon odcinek 191 - piątek, 28.10.2016, o godz. 21.40 w TVP2

W 9 odcinku 9 sezonu seruialu "Rodzinka.pl" Boscy zaproszą swoich najlepszych przyjaciół na kolację. Wszystko będzie tak jak zwykle, ale tylko do momentu, w którym Marek nie zacznie swojej przemowy.

Zobacz: Rodzinka.pl 9 sezon. Adam Zdrójkowski przebrany za kobietę. Fani są w szoku!

Marek będzie słodzić Boskim: - Jesteście dla mnie jak rodzina. Zawsze mogę nas was liczyć. Gdyby nie wy, byłbym samotnym wrakiem człowieka. Dzięki wam widzę światło w tunelu i sens mego istnienia - Natalia natychmiast wyczuje w jego wypowiedzi jakiś spisek, a wtedy odezwie się Maria: 
- Marek, nie zostaniesz ojcem chrzestnym mojego syna, więc przestań pajacować - Kuba (Adam Zdrójkowski) zaciekawi się tematem:
- A kto nim zostanie? - Przyjaciółka w 191 odcinku serialu "Rodzinka.pl" spojrzy się znacząco na Natalię:
Skoro już pojawił się ten temat... Chciałabym, żebyście to wy zostali rodzicami chrzestnymi mojego pierworodnego syna i pewnie jedynego, więc taka okazja może się nie powtórzyć.
Oczywiście Marek widząc zszokowane wyrazy na twarzach Boskich od razu ponownie zgłosi swoją kandydaturę, jednakże jego zapał zostanie szybko zgaszony. Kiedy goście wyjdą, Boscy zaczną rozważać propozycję Marii. Kuba w 9 odcinku 9 sezonu serialu "Rodzinka.pl" stwierdzi, że jego rodzice nie powinni się zgadzać na zostanie chrzestnymi:
- Pomyślcie tylko. Marysia swoje lata ma, nieszczęścia chodzą po ludziach... Teraz go zostawia u nas, ale w sumie jakby nielegalnie, a jak zostaniecie już tymi rodzicami to koniec. Będziecie niańczyć non stop - uargumentuje.

Przeczytaj: Rodzinka.pl 9 sezon. Małgorzata Kożuchowska boska w każdym calu

Czy Boscy przyjmą propozycję Marii? Przekonamy się w 9 odcinku 9 sezonu serialu "Rodzinka.pl" w piątek 28 października 2016 o godzinie 21.40 w TVP2.

Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: