SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Rodzinka.pl 9 sezon. Maciej Musiał przez studia odejdzie z Rodzinki.pl?

Rodzinka.pl 9 sezon. Maciej Musiał przez studia odejdzie z Rodzinki.pl?

05.08.2016, godz. 09:56
Rodzinka.pl 7 sezon. Kacper (Mateusz Pawłowski), Tomek (Maciej Musiał)
Rodzinka.pl 7 sezon. Kacper (Mateusz Pawłowski), Tomek (Maciej Musiał) foto:

Maciej Musiał zniknie z serialu "Rodzinka.p" w nowym 9 sezonie, który w TVP2 będzie emitowany po wakacjach 2016? Niestety jest taka możliwość, bo w życiu 21-letniego gwiazdora szykują się spore zmiany. Od października Maciek Musiał rozpoczyna studia aktorskie w szkole teatralnej w Krakowie. A ponieważ studenci pierwszego roku mają zakaz grania w serialach i udziału w projektach artystycznych realizowanych poza uczelnią, to najpewniej będzie musiał zrezygnować z roli Tomka Boskiego w "Rodzince.pl".

"Rodzinka.pl" 9 sezon nowe odcinki od września 2016 w TVP2

Maciej Musiał ma przed sobą ważne, życiowe decyzje, które na pewno wpłyną na jego karierę! W połowie czerwca ruszyły zdjęcia do nowego 9 sezonu "Rodzinki.pl", w którym przynajmniej na początku nie zabraknie Tomka Boskiego.

Nie wiadomo jednak jak długo 21-letni aktor zostanie w obsadzie serialu, bo niedawno dowiedział się, że został przyjęty na studia aktorskie na dwóch uczelniach - Akademii Teatralnej w Warszawie oraz
Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej w Krakowie. Którą szkołę wybrał? Ponoć ostatecznie zdecydował się na studia w Krakowie.

Patrz: Rodzinka.pl. Maciej Musiał ma nową dziewczynę? Randka na rowerach z tajemniczą brunetką

Kolejny krok w edukcji Macieja Musiała wiąże się jednak z koniecznością pożegnania się z serialem "Rodzinka.pl". Regulamin studiów aktorskich zarówno w Warszawie jak i Krakowie zabrania czynnego uprawiania zawodu aktora studentom I roku. Chodzi nie tylko o granie w serialach, ale także udział w projektach artystycznych realizowanych poza uczelnią i reklamach. 

Przeczytaj: Rodzinka.pl 9 sezon. Dziadek Zenon zostanie w serialu po śmierci Haliny Skoczyńskiej

Wygląda więc na to, że Musiał porzuci rolę Tomka Boskiego i zniknie z obsady w trakcie 9 serii "Rodzinki.pl". Co prawda nakręcił już kilka odcinków, ale od chwili gdy zostanie studentem szkoły teatralnej w Krakowie nie będzie mógł dalej grać w serialu. Zapewne na jakiś czas kariera 21-letniego gwiazdora utknie w martwym punkcie, ale to niewielka cena za solidne wykształcenie i dyplom aktora, którym będzie mógł się pochwalić jak skończy 5-lecie studia.

Co się stanie z Tomkiem Boskim po odejściu Macieja Musiała z Rodzinki.pl? Tego na razie nie wiadomo. Być może scenarzyści wyślą tego bohatera gdzieś za granicę, by aktor miał możliwość powrotu do obsady za rok jak pozwolą mu na to władze uczelni.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: