SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Rodzinka.pl 9 sezon. Adam Zdrójkowski wygra Taniec z Gwiazdami?

Rodzinka.pl 9 sezon. Adam Zdrójkowski wygra Taniec z Gwiazdami?

04.08.2016, godz. 11:30
Karolina Gorczyca, Adam Zdrójkowski, Olga Kalicka, Urszula Dębska
Karolina Gorczyca, Adam Zdrójkowski, Olga Kalicka, Urszula Dębska foto:

Adam Zdrójkowski, czyli Kuba Boski z "Rodzinki.pl" niedługo zawładnie parkietem w 6 edycji "Tańca z Gwiazdami"! 16-letni przystojniak, który nie może opędzić się od fanek teraz będzie musiał pogodzić treningi z pracą na planie serialu "Rodzinka.pl" i z nauką w liceum. Trzymacie za niego kciuki? Coś nam mówi, że Adam Zdrójkowski ma duże szanse na Kryształową Kulę!

Niedawno poinformowaliśmy Was, że Adam Zdrójkowki wystąpi w 6 edycji "Tańca z Gwiazdami". Aktor już rok temu dostał propozycję udziału w tanecznym show, ale wtedy musiał skupić się na nauce w ostatniej klasie gimnazjum. Teraz Kuba Boski jest gotowy na rywalizację!

Zobacz: Maciej Musiał WYZNAJE: Nie jestem klerykiem show-biznesu

-Nie mam zamiaru odpuścić szkoły, będę nadrabiać. Co prawda nigdy nie byłem orłem, ale chyba już dorosłem do szkoły i zacząłem się przykładać - powiedział Adam Zdrójkowski w rozmowie z "Party.pl", gdy został zapytany o godzenie treningów i pracy z nauką. Mamy też ciekawostkę dla fanek Adama. Młody aktor wybiera się do liceum im. J.W. Goethego w Warszawie do klasy o profilu dziennikarskim.

Przeczytaj: Rodzinka.pl 9 sezon. Dziadek Zenon zostanie w serialu po śmierci Haliny Skoczyńskiej

A wracając do tańca. Serialowy Boski z "Rodzinki.pl" ma wielkie szanse na wygraną. Ma w sobie dużo zapału i z pewnością szybko załapie wszystkie taneczne kroki. W dodatku może liczyć na wsparcie wiernych fanek, które z pewnością oddadzą na niego głosy -W dzisiejszych czasach dobrze tańczący mężczyzna to skarb - śmieje się mama Adama, która trzyma za niego kciuki.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: