SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Rodzinka.pl 8 sezon. Przeprowadzka Natalii i Ludwika. Gdzie zamieszkają Boscy?

Rodzinka.pl 8 sezon. Przeprowadzka Natalii i Ludwika. Gdzie zamieszkają Boscy?

28.02.2016, godz. 09:30
Rodzinka.pl 7 sezon. Natalia (Małgorzata Kożuchowska), Ludwik (Tomasz Karolak)
Rodzinka.pl 7 sezon. Natalia (Małgorzata Kożuchowska), Ludwik (Tomasz Karolak) foto: Materiały prasowe

Wielkie zmiany w serialu "Rodzinka.pl"! W nowym sezonie 8 sezonie "Rodzinki.pl" rodzinę Boskich czeka prawdziwa rewolucja. Dwaj synowie Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak) postanowią wyprowadzić się od rodziców, więc Boscy zdecydują się sprzedać dom i przeprowadzić do mieszkania w centrum Warszawy. To koniec pewnego etapu u Boskich.

"Rodzinka.pl" 8 sezon nowe odcinki od piątku, 4.03.2016, o godz. 21.40 w TVP2

Rewolucja u Boskich w 8 sezonie "Rodzinki.pl"! Co wydarzy się w nowych odcinkach przygód najbardziej zwariowanej rodzinki w Polsce? Natalia i Ludwik nie zaznają spokoju, bo rozterki sercowe ich trzech synów zdominują życie rodzinne.

20-letni Tomek (Maciej Musiał), który wrócił do swojej dziewczyny Magdy (Olga Kalicka) będzie chciał jeszcze raz wyprowadzić się z domu i zacząć życie na swoim. Z kolei Magda zacznie myśleć o dziecku. Czy dziewczyna Tomka zajdzie w ciążę a najstarszy Boski zostanie ojcem?

Przeczytaj: Rodzinka.pl 8 sezon. Magda w ciąży? Tomek Boski będzie ojcem

Także 18-letni Kuba dostarczy rodzicom sporo zmartwień, bo postanowi wyjechać na studia do Krakowa. Oczywiście nie sam. Ponieważ jego życiem steruje dziewczyna Paula (Julia Wieniawa-Narkiewicz), pod której silnym wpływem jest chłopak, to właśnie ona namawia go na przeprowadzkę. Kuba będzie używał różnych argumentów, by wytłumaczyć rodzinie, dlaczego akurat tam chce studiować, aż w końcu wyjdzie na jaw powód jego decyzji.

Patrz: Rodzinka.pl 8 sezon. Maciej Musiał i Adam Zdrójkowski jakich nie znacie!

Z kolei 12-letni Kacperek (Mateusz Pawłowski) w pewnym momencie zrozumie, że jest zakochany w swojej najlepszej przyjaciółce Zosi (Emilia Dankwa).


Wszystkie te zmiany sprawią, że Boscy dojdą do wniosku, że dom będzie dla nich zbyt duży. Postanawiają go sprzedać i kupić mieszkanie w centrum Warszawy. Im bliżej wyprowadzki tym jednak pojawi się więcej wątpliwości. Czy Natalia i Ludwik razem z Kacperkiem wyprowadzą się z domu, w którym spędzili tyle szczęśliwych chwil?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: