SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Rodzinka.pl 8 sezon. Dziewczyna Tomka w ciąży? Tomek będzie ojcem

Rodzinka.pl 8 sezon. Dziewczyna Tomka w ciąży? Tomek będzie ojcem

21.03.2016, godz. 14:08
Rodzinka.pl 7 sezon. Magda (Olga Kalicka), Tomek (Maciej Musiał)
Rodzinka.pl 7 sezon. Magda (Olga Kalicka), Tomek (Maciej Musiał) foto: Agencja W-impact

Kolejna ciąża w serialu "Rodzinka.pl"?! Natalia Boska (Małgorzata Kożuchowska) wpadnie w panikę kiedy w 176 odcinku 8 sezonu "Rodzinki.pl" dowie się, że za pieć miesięcy zostanie babcią. Podsłucha bowiem rozmowę Tomka (Maciej Musiał), jego dziewczyny Magdy (Olga Kalicka) i Kuby (Adam Zdrójkowski), z której będzie wynikać, że Magda jest w ciąży!

"Rodzinka.pl" 8 sezon odcinek 176 (odc. 7) - piątek, 22.04.2016, o godz. 21.40 w TVP2

Tomek Boski z "Rodzinki.pl" w wieku zaledwie 20-stu lat zostanie ojcem?! Blady strach padnie na Natalię kiedy w 176 odcinku "Rodzinki.pl" podsłucha fragment rozmowy swoich dwóch najstarszych synów z Magdą.

Patrz: Rodzinka.pl 8 sezon. Dwaj główni bohaterowie znikają. Boscy tylko z jednym synem

Dziewczyna Tomka wspomni, że "termin mają dopiero za pięć miesięcu", a Tomek doda, że rodzice jeszcze o niczym nie wiedzą. Boska od razu powie Ludwikowi (Tomasz Karolak) o swoim szokującym odkryciu. Tak jak Natalia, Ludwik wpadnie w panikę na samą myśl, że wnuk jest w drodze. – Zwalą się tu z bachorem – przestraszy się Boski, który nie chce zostać dziadkiem!

Przeczytaj: Rodzinka.pl 8 sezon. Maciej Musiał zmęczony rolą Tomka Boskiego. Odejdzie z Rodzinki.pl?

Rodzice Tomka przez kilka godzin będą rozważali wszystkie czarne scenariusze powiększenia ich rodziny. W końcu jednak poznają całą prawdę. Tomek i Magda poinformują ich, że nie chodzi o ciążę, ale o wyprowadzkę. Boscy odetchną z ulgą kiedy okaże się, że młodzi na razie nie planują dziecka. Dziewczyna Tomka namówi go na wyprowadzkę z domu rodziców.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!


Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: