SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Rodzinka.pl 8 sezon. Magda w ciąży? Tomek Boski będzie ojcem

Rodzinka.pl 8 sezon. Magda w ciąży? Tomek Boski będzie ojcem

09.02.2016, godz. 14:07
Rodzinka.pl 7 sezon. Magda (Olga Kalicka), Tomek (Maciej Musiał)
Rodzinka.pl 7 sezon. Magda (Olga Kalicka), Tomek (Maciej Musiał) foto: Agencja W-impact

Niespodziewana ciąża w serialu "Rodzinka.pl"? 21-letni Tomek Boski (Maciej Musiał) zostanie ojcem w 8 sezonie ''Rodzinki.pl''? Już 4 marca 2016 na antenę TVP nowe odcinki przygód rodzinki Boskich. A co się wydarzy? Zrobi się poważnie, bo Magda (Olga Kalicka) i Tomek być może zdecydują się na dziecko! Natalia (Małgorzata Kożuchowska) będzie w szoku kiedy podsłucha fragment rozmowy, z której wyniknie, że Magda jest w ciąży...

"Rodzinka.pl" 8 sezon nowe odcinki od marca 2016 w TVP2

Już w 3 odcinku 8 sezonu ''Rodzinki.pl'' Marysia (Agata Kulesza) będzie przerażona, że nie pokocha dziecka, które lada moment urodzi. W tym samym czasie Natalia (Małgorzata Kożuchowska) przechodząc obok pokoju Tomka usłyszy niepokojącą rozmowę, z której wywnioskuje, że wkrótce zostanie babcią.

Zobacz: Druga szansa. Małgorzata Kożuchowska gwiazdą nowego serialu

Marysia zacznie przekonywać Magdę, że ciąża i macierzyństwo to nic przyjemnego. Jak podaje "Świat Seriali" Ludwik (Tomasz Karolak) też zacznie panikować, bo wystraszy się, że będzie miał na utrzymaniu kolejnego lokatora - Zwalą się tu z bachorem - zacznie się martwić.

Przeczytaj: Rodzinka.pl. Małgorzata Kożuchowska nie odchodzi z Rodzinki.pl

Prawda okaże się jednak zupełnie inna. Magda namawia Tomka na wyprowadzkę z domu, a nie na dziecko! Natalia odetchnie z ulgą i poprze przyszłą synową. A Tomek? Prawdopodobnie też ulegnie i zgodzi się z ukochaną. Są już przecież dorośli i muszą zacząć życie na własny rachunek.

Źródło: newsrm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: