SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Rodzinka.pl 7 sezon. Szokująca ciąża u Boskich. Marysia w ciąży. Kto jest ojcem dziecka?

Rodzinka.pl 7 sezon. Szokująca ciąża u Boskich. Marysia w ciąży. Kto jest ojcem dziecka?

11.09.2015, godz. 17:44
Rodzinka.pl 7 sezon. Marysia (Agata Kulesza), Ludwik (Tomasz Karolak), Natalia (Małgorzata Kożuchowska), Tomek (Maciej Musiał), Magda (Olga Kalicka)
Rodzinka.pl 7 sezon. Marysia (Agata Kulesza), Ludwik (Tomasz Karolak), Natalia (Małgorzata Kożuchowska), Tomek (Maciej Musiał), Magda (Olga Kalicka) foto: Rodzinka.pl TVP.pl/ agencja W-impact

Szokująca ciąża w rodzince Boskich w nowym 7 sezonie serialu "Rodzinka.pl"! Jednak to nie Natalia Boska (Małgorzata Kożuchowska) czwarty raz zostanie mamą. Już w 157 odcinku "Rodzinki.pl", czyli pierwszym nowej serii okaże się, że ro Marysia (Agata Kulesza), czyli najlepsza przyjaciółka Natalii spodziewa się dziecka! Pytanie tylko z kim Marysia jest w ciąży i kto będzie ojcem? Na pewno nie Marek (Jacek Braciak)...

"Rodzinka.pl" 7 sezon nowe odcinki od piątku, 11.09.2015, o godz. 21.05

Wiadomość o ciąży Marysi poruszy całą familię Boskich, nie wspominając już o samej zainteresowanej, która wpadnie w panikę. – Przestaję mieścić się w lustrze – mocno zniesmaczona poskarży się Natalii i Ludwikowi (Tomasz Karolak).

Przeczytaj: Rodzinka.pl 7 sezon. Ciąża Marysi i powrót Magdy. Co u Boskich w nowych odcinkach? ZWIASTUN

- Kobieta w ciąży i koń w galopie - nic piękniejszego na tym świecie... – wtrąci swoje trzy grosze Boski. Marysia opowie przyjaciołom o dręczącym ją nocnym koszmarze: - Dziecko płacze strasznie głośno i długo, że się serce rozdziera… Przewijam, karmię, tulę, a to się drze, aż sinieje…

Ciężarna przyjaciółka Natalii zwierzy się jej, że boi się, iż nie będzie dobra matką i jeszcze zrobi dziecku jakąś krzywdę.– Każdy się boi, to normalne. A potem każdy sobie radzi – pocieszy ją Natalia. – Łatwo ci mówić – odpowie ciężarna. – Masz doświadczenie, no i przynajmniej miałaś Ludwika.

Patrz: Rodzinka.pl 7 sezon. Basia z M jak miłość nową dziewczyną Kacperka Boskiego

Wygląda więc na to, że Marysia będzie samotną matką, a ojciec dziecka się nie pojawi. Być może ciąża to skutek jednego z jej szalonych romansów?

Co jeszcze czeka Boskich w nowym 7 sezonie "Rodzinki.pl"? - Tomek (Maciej Musiał) postanowi się ustatkować. W związku z tym przestanie skakać z kwiatka na kwiatek, a jego serce mocniej zabije do jednej dziewczyny – ujawnia Anna Jaroch-Okapiec, producentka hitu TVP2.

Może najstarszy syn Boskich zna ją z przeszłości? W nowych odcinkach Boscy nie zejdą ze ścieżki zdrowego stylu życia. W trosce o zdrowie Ludwika Tomek zacznie z nim nawet biegać, a przy okazji pozwoli ojcu się wygadać. Natalia zaś przekona męża do zdrowej żywności, łącznie z humusem i surowymi marchewkami.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN 7 sezonu serialu "Rodzinka.pl" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: