SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Rodzinka.pl 7 sezon online odcinek 166 na vod.tvp.pl za darmo w internecie

Rodzinka.pl 7 sezon online odcinek 166 na vod.tvp.pl za darmo w internecie

13.11.2015, godz. 18:29
Rodzinka.pl 7 sezon. Marysia (Agata Kulesza), Ludwik (Tomasz Karolak), Natalia (Małgorzata Kożuchowska), Tomek (Maciej Musiał), Magda (Olga Kalicka)
Rodzinka.pl 7 sezon. Marysia (Agata Kulesza), Ludwik (Tomasz Karolak), Natalia (Małgorzata Kożuchowska), Tomek (Maciej Musiał), Magda (Olga Kalicka) foto: Rodzinka.pl TVP.pl/ agencja W-impact

"Rodzinka.pl" 7 sezon online odcinek 166 za darmo dostępny w internecie na vod.tvp.pl. "Rodzinka.pl" 7 sezon odcinek 166 "Podział" w TVP2 w piątek, 13.11.2015, o godz. 21.05. "Rodzinka.pl" odc. 166 online za darmo na stronie internetowej vod.tvp.pl po premierze w TVP2. "Rodzinka.pl" online - wszystkie odcinki poprzednich sezonów za darmo na vod.tvp.pl.

Obejrzyj: "Rodzinka.pl" odc. 166 online za darmo w internecie na VOD TVP.pl

"Rodzinka.pl" 7 sezon odcinek 166 "Podział" - streszczenie, co się wydarzy?

Kuba (Adam Zdrójkowski) nie wraca na noc do domu. Natalia (Małgorzata Kożuchowska) umiera z niepokoju o syna. Na prośbę Ludwika (Tomasz Karolak) Bolo (Daniel Dziorek) bierze na siebie odpowiedzialność za edukację Kacperka (Mateusz Pawłowski)

Chłopiec marzy o czworonożnym przyjacielu. Próbuje przekonać Natalię, by pozwoliła mu przygarnąć psa. Ludwik upomina Kubę, by dobrze przygotował do rozmowy o pracę

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: