SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Rodzinka.pl 7 sezon online odcinek 165 na vod.tvp.pl za darmo w internecie

Rodzinka.pl 7 sezon online odcinek 165 na vod.tvp.pl za darmo w internecie

06.11.2015, godz. 18:29
Rodzinka.pl 6 sezon. Tomek Boski (Maciej Musiał), Ludwik (Tomasz Karolak), Natalia (Małgorzata Kożuchowska)
Rodzinka.pl 6 sezon. Tomek Boski (Maciej Musiał), Ludwik (Tomasz Karolak), Natalia (Małgorzata Kożuchowska) foto: Rodzinka.pl TVP Facebook

"Rodzinka.pl" 7 sezon online odcinek 165 za darmo dostępny w internecie na vod.tvp.pl. "Rodzinka.pl" 7 sezon odcinek 165 "Trudna miłość" w TVP2 w piątek, 6.11.2015, o godz. 21.05. "Rodzinka.pl" odc. 165 online za darmo na stronie internetowej vod.tvp.pl po premierze w TVP2. "Rodzinka.pl" online - wszystkie odcinki poprzednich sezonów za darmo na vod.tvp.pl.

Obejrzyj: "Rodzinka.pl" odc. 165 online za darmo w internecie na VOD TVP.pl

"Rodzinka.pl" 7 sezon odcinek 165 "Trudna miłość" - streszczenie, co się wydarzy?

Natalia (Małgorzata Kożuchowska) próbuje nauczyć Kubę (Adam Zdrójkowski) manewrowania samochodem, ale brakuje jej cierpliwości. U Boskich z wizytacją duszpasterską zjawia się ksiądz. Wizyta wywołuje w domu panikę. Kuba pod pretekstem nauki parkowania wyciąga od rodziców nadprogramową kasę.

Dziadek prosi chłopaka o pomoc w sprzedaży roweru sąsiada, pana Miecia. Wnuk nie chce się w to angażować, dlatego zadaniu próbuje podołać Kacper, który od razu ustala stawkę za przysługę. Natalia zastanawia się, w co zainwestować 100 złotych zarobione przez najmłodszego syna. Tymczasem chłopak przeżywa zawód miłosny.

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: