SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Rodzinka.pl 10 sezon. Maria zwiąże się z kolegą Tomka?!

Rodzinka.pl 10 sezon. Maria zwiąże się z kolegą Tomka?!

17.03.2017, godz. 19:00
Rodzinka.pl 10 sezon odcinek 3, Maria (Agata Kulesza), Tomek (Maciej Musiał), Kuba (Adam Zdrójkowski)
Rodzinka.pl 10 sezon odcinek 3, Maria (Agata Kulesza), Tomek (Maciej Musiał), Kuba (Adam Zdrójkowski) foto: TVP

Maria (Agata Kulesza) w 3 odcinku 10 serii "Rodzinka.pl" zacznie narzekać swojej przyjaciółce na brak partnera życiowego. Kobieta pożali się Natalii (Małgorzata Kożuchowska), że faceci się jej po prostu boją... Wtedy w 10 sezonie serialu "Rodzinka.pl" do akcji wkroczy Tomek (Maciej Musiał), który podsunie Marii pewien ekscentryczny pomysł.

"Rodzinka.pl" 10 sezon odcinek 3 w piątek 17.03.2017 w TVP2

W 3 odcinku 10 sezonu "Rodzinki.pl" Maria uzna, że czas wyżalić się Natalii ze swoich problemów z facetami. Samotna matka stwierdzi, że nie ma szans na znalezienie porządnego partnera dla siebie. Kiedy Boska w 3 odcinku serialu "Rodzinka.pl" postanowi podnieść Marię na duchu, dostanie ostrą odpowiedź:

Zobacz: Rodzinka.pl 10 sezon. Natalia namawia Ludwika na czwarte dziecko

- Weź ty zejdź na ziemię, kobieto, bo bredzisz jak po trepanacji czaszki! - powie Maria do Natalii - Na początku to nawet myślałam, że się coś ruszy w interesie. Po porodzie skóra mi się poprawiła, biust się powiększył, ale gdzie tam... Już lepiej być trędowatą. Słowo honoru. Trędowata to może spotkać jakiegoś trędowatego i gitara, a samotna matka za chiny nie spotka fajnego faceta.

Natalia w końcu zgodzi się po części z przyjaciółką, a ich zaklinanie mężczyzn przez przypadek zainteresuje... Tomka, który postanowi się wtrącić. Boska powie synowi, że nic się nie stało, lecz Maria w niedługim czasie wyjaśni chłopakowi w czym rzecz.

Przeczytaj: Rodzinka.pl 10 sezon. Paula kontra Agata. Która bardziej pasuje do Kuby?

Tomek postara się poprawić przyjaciółce matki humor i stwierdzi, że jest wielu młodych facetów, które wolą starsze od siebie kobiety. Nawet zaproponuje Marii jednego ze swoich przyjaciół - Bola. W końcu w 3 odcinku "Rodzinki.pl" Boscy wpadną na pomysł, aby założyć samotnej profil na portalu randkowym...

Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: