SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Rodzinka.pl 10 sezon. Paula kontra Agata. Która bardziej pasuje do Kuby?

Rodzinka.pl 10 sezon. Paula kontra Agata. Która bardziej pasuje do Kuby?

02.03.2017, godz. 12:00
Rodzinka.pl Agata (Wiktoria Gąsiewska) Kuba (Adam Zdrójkowski) Paula (Julia Narkiewicz)
Rodzinka.pl Agata (Wiktoria Gąsiewska) Kuba (Adam Zdrójkowski) Paula (Julia Narkiewicz) foto: TVP

Już w 1 odcinku 10 sezonu "Rodzinka.pl" dojdzie do starcia. Która dziewczyna pasuje bardziej do Kuby (Adam Zdrójkowski)? Zmysłowa Agata (Wiktoria Gąsiewska), czy powabna Paula (Julia Narkiewicz)? Zdradzamy wydarzenia 196 odcinka serialu "Rodzinka.pl"!

"Rodzinka.pl" 10 sezon odcinek 1 w piątek 3.03.2017 w TVP2

Młody Boski jest przekonany, że on i Paula idealnie do siebie pasują, lecz jak podaje "Świat Seriali" pomimo tego, nadal nie będzie wiedział którą dziewczynę wybrać. W ten sposób Kuba będzie zmuszony do zagrania w psychozabawę i zrobi test, który ostatecznie osądzi, czy pasuje do brunetki, czy do blondynki...

Zobacz: Rodzinka.pl 10 sezon. Natalia namawia Ludwika na czwarte dziecko

Do testu przyłączy się również Agata wraz z Filipem (Adam Sikora) i zabawa się zacznie!  Każde z nich będzie musiało odpowiedzieć szczerze na kilka z zapisanych w nim pytań i niemalże od razu ujawnią się różnice! Jak podaje "Świat Seriali", Paula będzie wolała herbatę, krewetki i Beatę Kozidrak, a on kawę, sushi i disco polo... Ostatnie pytanie rozbije Boskiego na łopatki:

- I ostatnie pytanie. Co robisz w piątkowy wieczór? - Kuba oczywiście skłamie i powie, że woli spędzać czas z nią przy romantycznej kolacji. Dopiero przyparty krzykiem do muru powie, że woli spędzać czas ze znajomymi na imprezie.

Przeczytaj: Rodzinka.pl 10 sezon. Magda i Tomek zostaną rodzicami?

Nie trudno jest się domyślić, że w 1 odcinku serialu "Rodzinka.pl" okaże się, że Paula i Boski w ogóle do siebie nie pasują! Wyniki zaskoczą ich wszystkich, ponieważ z psychotestu wyjdzie, że Paula powinna być z Agatą, a on... z Filipem! Cóż, tego Kuba na pewno się nie spodziewa.

Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: