SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Rodzinka.pl 10 sezon. Natalia namawia Ludwika na czwarte dziecko

Rodzinka.pl 10 sezon. Natalia namawia Ludwika na czwarte dziecko

24.02.2017, godz. 20:24
Rodzinka.pl 6 sezon. Natalia (Małgorzata Kożuchowska), Ludwik (Tomasz Karolak)
Rodzinka.pl 6 sezon. Natalia (Małgorzata Kożuchowska), Ludwik (Tomasz Karolak) foto: Rodzinka.pl TVP

Kolejny, już 10 sezon serialu "Rodzinka.pl" rozpocznie się już 3 marca, a wraz ze zbliżającą się premierą na jaw wychodzi coraz więcej szczegółów. W tym ten, że Natalia (Małgorzata Kożuchowska) zapragnie mieć kolejne dziecko! Co powie na ten pomysł Ludwik (Tomasz Karolak) w 10 sezonie serialu "Rodzinka.pl"?

"Rodzinka.pl" 10 sezon odcinek 1 w piątek 3.03.2017 w TVP2

Termin używany swego czasu, "Matka Boska Kożuchowska", zaczyna nabierać zupełnie nowego znaczenia. Ostatnimi czasy życie zawodowe i prywatne Małgosi Kożuchowskiej przepełnione jest dziećmi! Czy to w serialu "Druga szansa", czy w serialu "Rodzinka.pl" (oczywiście do czasu) lub też u siebie w domu - wszędzie szkraby, mniejsze i większe. Z tym, że w domu Natalii Boskiej te "maleństwa" powoli wyrastają i najwyraźniej ukochana Ludwika w 10 sezonie serialu "Rodzinka.pl" zatęskni za jakąś małą pociechą.

Zobacz: Rodzinka.pl 10 sezon. Magda i Tomek zostaną rodzicami?

Boskiego w 10 sezonie "Rodzinki.pl" dopadnie kryzys wieku średniego, więc Natalii raczej będzie ciężko go namówić na starania o kolejnego potomka, chociaż da mu wyraźnie do zrozumienia, że tego chce. Czy to masochizm? W końcu teraz miałaby czas zająć się sobą po wychowaniu trzech synów, a jednak będzie chciała następne dziecko. Kto wie, może Ludwik przystanie na jej propozycję? Może w końcu trafi im się dziewczynka? Zobaczymy już niedługo.

Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: