SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Rodzinka.pl. Pogrzeb Haliny Skoczyńskiej. Aktorzy z Rodzinki.pl pożegnali babcię Janinę - ZDJĘCIA

Rodzinka.pl. Pogrzeb Haliny Skoczyńskiej. Aktorzy z Rodzinki.pl pożegnali babcię Janinę - ZDJĘCIA

23.05.2016, godz. 07:30
Rodzinka pożegnała babcię Janinę
foto:

Halina Skoczyńska (+62 l.), aktorka z serialu "Rodzinka.pl" odeszła nagle. Zostawiła pustkę w sercach rodziny, przyjaciół i fanów. W sobotę w Ostrowcu Świętokrzyskim rodzina, także ta serialowa, towarzyszyła uwielbianej przez widzów babci Janinie z "Rodzinki.pl" w jej ostatniej drodze. Kto był na pogrzebie Haliny Skoczyńskiej?

To był wielki szok, gdy we wtorek 17 maja dotarła do nas smutna wiadomość o nagłej śmierci pani Haliny. Wszystkim będzie brakowało pięknej i młodej duchem aktorki, która wnosiła wiele ciepła i humoru do domu serialowej rodziny Boskich.

Patrz: Rodzinka.pl. Halina Skoczyńska zmarła samotnie. Bez syna i byłego męża?

W sobotę w rodzinnej miejscowości artystki w Ostrowcu Świętokrzyskim, w kościele św. Michała odbył się pogrzeb. W ostatniej drodze towarzyszyli jej jedyny syn Szczepan i synowa Natalia, przyjaciele, fani, a także aktorzy z serialu "Rodzinka.pl".

Nie zabrakło Małgorzaty Kożuchowskiej (45 l.) i Tomasza Karolaka (45 l.), którzy nie kryli łez podczas wzruszającego pożegnania przyjaciółki z planu. Serialową babcię ze smutkiem na twarzy pożegnał również Adam Zdrójkowski (16 l.). Urna z prochami aktorki została złożona do rodzinnego grobu na Cmentarzu Ostrowieckim.

Pani Halino, nigdy nie zapomnimy pani pięknego uśmiechu!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Super Express TV
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: