SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Rodzinka.pl. Natalia Boska straci rodziców! Babcia Janina i dziadek Zenon znikną w 9 sezonie Rodzinki.pl

Rodzinka.pl. Natalia Boska straci rodziców! Babcia Janina i dziadek Zenon znikną w 9 sezonie Rodzinki.pl

11.06.2016, godz. 03:00
Rodzinka.pl 8 sezon. Janina (Halina Skoczyńska), Zenon (Michał Grudziński), Natalia Boska (Małgorzata Kożuchowska)
Rodzinka.pl 8 sezon. Janina (Halina Skoczyńska), Zenon (Michał Grudziński), Natalia Boska (Małgorzata Kożuchowska) foto: Rodzinka.pl TVP Facebook

I wszystko jest już jasne. W nowym 9 sezonie serialu "Rodzinka.pl" nie zobaczymy rodziców Natalii Boskiej (Małgorzata Kożuchowska, 45 l.). Po tym jak zmarła Halina Skoczyńska (+ 62 l.) grająca postać pani Janiny, produkcja zdecydowała o usunięciu ze scenariusza zarówno jej postaci, jak i dziadka (Michał Grudziński, 72 l.).

"Rodzinka.pl" 9 sezon nowe odcinki po wakacjach 2016 od września w TVP2

Wiadomość o śmierci Haliny Skoczyńskiej była szokiem dla wszystkich. Aktorka zmarła nagle 17 maja 2016 roku, kilka dni po rozpoczęciu zdjęć do nowego sezonu "Rodzinki.pl". Produkcja długo nie mogła zdecydować, co z graną przez nią postacią.

Patrz: Rodzinka.pl. Pogrzeb Haliny Skoczyńskiej. Aktorzy z Rodzinki.pl pożegnali babcię Janinę - ZDJĘCIA

Przez chwilę mówiło się, że być może zastąpi ją inna aktorka. Ostatecznie zdecydowano się na usunięcie postaci babci Janiny ze scenariusza. - Nie wyobrażamy sobie, żeby ktoś mógł zastąpić panią Halinę. Postanowiliśmy wyciszyć wątek dziadków, ponieważ nie mamy pomysłu na to, jak serialowy dziadek Zenon miałby się pojawiać sam - powiedziała nam osoba z produkcji.

Aktorzy i fani serialu "Rodzinka.pl" do dziś nie mogą uwierzyć, że babci Janiny nie ma już z nami. "Halinko! Wierzę, że olśniewasz talentem i urodą tam, gdzie teraz jesteś. Rodzinka bez Ciebie nigdy już nie będzie taka sama!" - napisała na swoim profilu Kożuchowska.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: