SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Rodzinka.pl. Maciej Musiał zrezygnuje z przyjemności, ale nie z serialu

Rodzinka.pl. Maciej Musiał zrezygnuje z przyjemności, ale nie z serialu

17.09.2016, godz. 03:00
Maciej Musiał RODZINKA.PL
Maciej Musiał RODZINKA.PL foto:

I wszystko jest jasne. Maciej Musiał (21 l.) zostaje na ekranie! Aktor znany z roli Tomka Boskiego w serialu "Rodzinka.pl" oraz show "The Voice of Poland" poszedł na studia aktorskie. Cała Polska zamarła na wieść, że zgodnie z regulaminem uczelni nie będzie mógł nigdzie występować. - Wolno mi dokończyć rozpoczęte wcześniej realizacje kontraktów - uspokaja fanów aktor w rozmowie z "Super Expressem".

W tym roku Maciek Musiał będzie studiował aktorstwo w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie. Mimo że studenci pierwszego roku mają zakaz występów telewizyjnych i udziału w serialach, Maciek nie zniknie z wizji. Regulamin uczelni pozwala bowiem w wyjątkowych sytuacjach na łączenie nauki z pracą.

Patrz: Rodzinka.pl 9 sezon. Małgorzata Kożuchowska zarobi pół miliona złotych

- Zdaję sobie sprawę, że nie będzie łatwo, ale z pewnością pogodzę wszystkie obowiązki. Nie muszę niczego rzucać. Wolno mi dokończyć rozpoczęte wcześniej realizacje kontraktów. Idę do szkoły, bo chcę być lepszy w tym, co robię. Ten zawód wymaga ciężkiej pracy nad sobą. Wiem, że mogę się jeszcze wiele nauczyć - mówi nam Maciej Musiał i dodaje, że jest w stanie ograniczyć sobie młodzieńcze przyjemności:

- Jestem gotowy zrezygnować z niektórych rzeczy, może nawet ciekawych propozycji, po to, by w przyszłości być lepiej przygotowany i nauczyć się panować nad pewnymi rzeczami - kończy aktor.

Na razie Tomka Boskiego i jego wesołą familię możemy oglądać w każdy piątek o godz. 21.40 w TVP2.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: