SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Rodzinka.pl 9 sezon. Zamieszanie u Boskich. Tomek wyprowadza się od Magdy

Rodzinka.pl 9 sezon. Zamieszanie u Boskich. Tomek wyprowadza się od Magdy

08.10.2016, godz. 02:00
Maciej Musiał RODZINKA.PL
Maciej Musiał RODZINKA.PL foto:

Tę rodzinkę pokochali wszyscy Polacy. Familia Boskich z serialu "Rodzinka.pl" na stałe znalazła sobie miejsce w naszych sercach. Rodzice - Natalia i Ludwik (Małgorzata Kożuchowska 45 l. i Tomasz Karolak, 45 l.), oraz ich dzieci - Kuba (Adam Zdrójkowski, 16 l.), Kacper (Mateusz Pawłowski, 12 l.) i Tomek (Maciej Musiał, 21 l.), jak zawsze zafundują nam porcję humoru.

"Rodzinka.pl" 9 sezon odcinek 189 - piątek, 14.10.2016, o godz. 21.40

W 189 odcinku "Rodzinki.pl" Kuba, który ma pod swoją opieką dziecko Marii (Agata Kulesza), na chwilę spuszcza je z oczu i wózek z maleństwem znika. Miłosnym rozterkom Tomka nie ma końca. Tym razem wyprowadza się on od Magdy (Olga Kalicka) bez jej wiedzy. Ludwik wywraca dom do góry nogami w poszukiwaniu teczki z ważnymi dokumentami, przy okazji oskarżając członków rodziny o jej zniknięcie.

Patrz: Rodzinka.pl. Maciej Musiał zrezygnuje z przyjemności, ale nie z serialu

Kacper, zostawiony przez Natalię sam w domu, obiecuje pilnie się uczyć, jednak zostaje przyłapany na "gorącym uczynku". Paula (Julia Wieniawa-Narkiewicz) chce porozmawiać z Tomkiem o prezencie dla Kuby. Ciągnąc Tomka za język, dowiaduje się o częstych wizytach Agaty (Weronika Gąsiewska) w domu Boskich.

Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: