SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Rodzinka.pl 7 sezon. Marysia w ciąży! Natalia wspiera przyjaciółkę

Rodzinka.pl 7 sezon. Marysia w ciąży! Natalia wspiera przyjaciółkę

16.10.2015, godz. 21:00
Rodzinka.pl 7 sezon. Marysia (Agata Kulesza), Ludwik (Tomasz Karolak), Natalia (Małgorzata Kożuchowska)
Rodzinka.pl 7 sezon. Marysia (Agata Kulesza), Ludwik (Tomasz Karolak), Natalia (Małgorzata Kożuchowska) foto: Rodzinka.pl TVP Facebook

W rodzince Boskich z serialu "Rodzinka.pl" mimo burz i czasem chłodniejszych powiewów wszyscy się kochają. Boscy umieją wspierać nie tylko siebie nawzajem, ale także bliskich znajomych... Przyjaciółką domu bohaterów serialu "Rodzinka.pl" jest Maria (Agata Kulesza). Ona i Natalia Boska (Małgorzata Kożuchowska) nie mają przed sobą tajemnic.

"Rodzinka.pl" 7 sezon w każdy piątek o godz. 21.05 w TVP2

Ale w przyjaźni nie tylko o tajemnice chodzi. Przede wszystkim o lojalność, wsparcie, życzliwość, dobre słowo, pomoc. A Maria ma ostatnio trudny czas - ciąża, macierzyństwo... Trochę boi się tego, co przed nią. Nie bardzo wie, jak ma się zachować, czy sobie poradzi.

Patrz: Rodzinka.pl 7 sezon. Powrót Magdy. Była dziewczyna Tomka znów go zdobędzie

Jej niepokoje, nadmierne rozedrganie koi Natalia. Jest przecież matką trzech synów, którzy swoimi pomysłami i młodzieńczą niezgodą na rzeczywistość spędzają sen z powiek Boskiej i jej mężowi Ludwikowi (Tomasz Karolak).

Maria ufa przyjaciołom. Leczy swoje skołatane serce i nerwy w serdecznych rozmowach z Natalią. Po nich wszystko wydaje się - jeśli nie łatwe - to przynajmniej łatwiejsze!

Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Zobacz PROGRAM TV na SE.pl >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: