SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Rodzinka.pl 10 sezon, odcinek 203: Natalia Boska wykorzysta męża

Rodzinka.pl 10 sezon, odcinek 203: Natalia Boska wykorzysta męża

22.04.2017, godz. 02:00
Rodzinka.pl 8 sezon. Tomek (Ludwik (Tomasz Karolak), Natalia (Małgorzata Kożuchowska)
Rodzinka.pl 8 sezon. Tomek (Ludwik (Tomasz Karolak), Natalia (Małgorzata Kożuchowska) foto: TVP

W 203 odcinku serialu "Rodzinka.pl" Natalia (Małgorzata Kożuchowska) zauważy, że jej ukochany mąż wprost promienieje. Radosny Ludwik (Tomasz Karolak) nie będzie nawet podejrzewał, że żona zamierza go niecnie wykorzystać! Co takiego zrobi Natalia Boskiemu w 8 odcinku 10 sezonu serialu "Rodzinka.pl"?

"Rodzinka.pl" 10 sezon odcinek 203 w piątek 28.04.2017 o godzinie 21.40 w TVP2

Natalia Boska (Małgorzata Kożuchowska, 46 l.), zainspirowana kulturą francuską, postanawia zaserwować rodzinie na obiad ślimaki. Tymczasem Zosia (Emilia Dankwa, 12 l.) próbuje uzmysłowić Kacprowi (Mateusz Pawłowski, 13 l.) oraz Kubie (Adam Zdrójkowski, 17 l.), jak bardzo są sobie bliscy i jak mocno kochają się jako bracia. Chwilę później Kuba dowiaduje się o kolejnej porażce Kacpra w szkole. Mimo to jest bardzo dumny ze swojego młodszego brata.

Zobacz: Rodzinka.pl 10 sezon. Ludwik Boski się stara

W domu Boskich trwa zacięta rywalizacja w grze Monopol. W emocjonującej walce o zwycięstwo triumfuje Marek (Jacek Braciak, 49 l.).

Ludwik (Tomasz Karolak, 46 l.) ma wyjątkowo dobry humor. Natalia zamierza podstępnie wykorzystać ten fakt. Postanawia zrobić użytek z męża i jego "pomocnej dłoni" w codziennych obowiązkach.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: