SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Rinke za kratami. ZWIASTUN ostatniego odcinka. Rinke biegnie w więziennym maratonie

Rinke za kratami. ZWIASTUN ostatniego odcinka. Rinke biegnie w więziennym maratonie

11.11.2015, godz. 16:45
Rinke za kratami odc. 10
Rinke za kratami odc. 10 foto: Polsat

Koniec serialu "Rinke za kratami" to zarazem pożegnanie Rinke Rooyensa z Zakładem Karnym w Krzywańcu. Słynny producent telewizyjny po prawie dwóch miesiącach spędzonych w więzieniu wychodzi na wolność. W ostatnim 10 odcinku "Rinke za kratami" podsumowuje swoją "odsiadkę" i spotkania z osadzonymi przestępcami. Zobacz zwiastun ostatniego odcinka "Rinke za kratami".

"Rinke za kratami" ostatni odcinek 10 - środa, 11.11.2015, o godz. 22.10 w Polsacie

Pobyt Rinkego Rooynsa w Zakładzie Karnym w Krzywańcu dobiega końca. Osiągnął swój cel. Poznał reguły, jakie panują za kratami. Podczas 10. tygodni spędzonych za więziennym murem, najważniejsze okazały się spotkania z ludźmi.

Zobacz: Rinke za kratami online za darmo wszystkie odcinki serialu

Dlatego na koniec serialu "Rinke za kratami" postanowił, razem ze skazanymi, wziąć udział w maratonie. Ten bieg jest pewnego rodzaju zwieńczeniem wspólnego doświadczenia, jakim była dla Rinkego obecność w Krzywańcu, a dla osadzonych udział w serialu.

W 10 odcinku "Rinke za kratami" w więzieniu zbliża się wielki dzień – dzień maratonu. Bieg o Puchar Dyrektora Zakładu Karnego w Krzywańcu organizowany jest jest już po raz trzeci, ale nigdy dotąd nie budził aż takich emocji.

Trasa maratonu to 15 km, czyli 40 okrążeń wokół pawilonu H. Uczestnicy biegu trenują od kilku miesięcy. Do dyspozycji mają dużą salę sportową i boisko. Mogę też ćwiczyć w dwóch niewielkich siłowniach.

Skazani spotykając się dwa lub trzy razy w tygodniu na treningach tworzą wspólnotę inną niż te więzienne. Sukcesy na polu sportowym pomagają im zdobyć szacunek współwięźniów. A dzięki wysiłkowi fizycznemu stają się spokojniejsi i łatwiej radzą sobie z izolacją. Jak Rinke Rooyens poradzi sobie na trasie maratonu?

Źródło: Polsat
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: