SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Rinke za kratami. Rinke Rooyens z więźniami o miłości za kratkami - ZWIASTUN 2 odcinka

Rinke za kratami. Rinke Rooyens z więźniami o miłości za kratkami - ZWIASTUN 2 odcinka

16.09.2015, godz. 22:15
Rinke za kratami odc. 2. Rinke Rooyens, Damian R., Paweł B.
Rinke za kratami odc. 2. Rinke Rooyens, Damian R., Paweł B. foto: Polsat

Rinke Rooyens w swoim serialu "Rinke za kratami" nie ucieka przed trudnymi tematami. W 2 odcinku "Rinke za kratami" znany producent telewizyjny, krtóry spędził miesiąca za kratkami więzienia w Krzywańcu odbywa z więźniami wzruszające rozmowy o miłości. Wszystkich skazanych łączy jedno - każdy z nich odlicza czas do kolejnego listu, telefonu i najważniejsze - spotkania z ukochaną osobą. Ale są i tacy, którzy znajdują miłość za kratami. W 2 odcinku "Rinke za kratami" widzowie poznają historię Krzysztofa K. ps. "Kapsel" oraz Damiana R. i Kasi R., którzy odsiadują wyroki i planują ślub w więzieniu.

"Rinke za kratami" odcinek 2 - środa, 16.09.2015, o godz. 22.10 w telewizji Polsat

Rinke Rooyens w więzieniu w Krzywańcu spędził miesiąc. W tym czasie udało mu się nawiązać kontakt z kilkunastoma osadzonymi, którzy opowiedzieli mu swoje historie. Ten miesiąc spędzony na rozmowach z ludźmi odsiadującymi wyroki za różne przestępstwa sprawił, że znany producent telewizyjny przeszedł przemianę. W ostatnim wywiadzie dla magazynu "Party" sam przyznał, że jest jest teraz innym człowiekiem.

Patrz: Rinke za kratami - ZWIASTUN nowego serialu Polsatu. Kim jest producent Rinke Rooyens?

W 2 odcinku "Rinke za kratami" porusza temat miłości za kratkami. Poznaje romantyczną historię Krzysztofa K. ps. "Kapsel", który swoją żonę poznał w sali widzeń, kiedy odwiedzała innego osadzonego. Twierdzi, że pod jej wpływem stał się innym człowiekiem, przeszedł pozytywną metamorfozę. Pikanterii tej opowieści dodaje fakt, że obecną żonę poznał w zakładzie karnym. Wypatrzył ją na sali widzeń, gdy przed laty przyszła do więzienia, odwiedzić znajomego. Zdobył jej adres, napisał i tak zaczął się ich związek, który trwa już dziewięć lat.

Rinke postanawia pomóc "Kapslowi" i prosi dyrektora więzienia o zorganizowanie mu spotkania z żoną, poza pokojem widzeń. Czy dyrektor wyda zgodę, na randkę w parku?

Producent poznaje też wzruszającą historię Damiana R. i Kasi R. Damian sam poprosił o przeniesienie z innego więzienia do Krzywańca. Dlaczego?! Tu odsiaduje wyrok jego narzeczona. Planują ślub za kratkami. Poznali się podczas odsiadywania innego wyroku. Teraz spotykają się po raz pierwszy od sześciu lat! Czy to spotkanie pogłębi łączące ich uczucie?

Współwięzień Damiana, Paweł B., również jest związany z dziewczyną, która przebywa w Krzywańcu.

O tym, że miłość w więzieniu ma różne oblicza widzowie moga się przekonać oglądając w 2 odcinku "Rinke za kratami" historię biseksualnej Ewy K. oraz transseksualisty Josha, który jest w trakcie kuracji hormonalnej i oczekuje na operację zmiany płci.

Josh według prawa jest kobietą, dlatego przebywa na oddziale dla kobiet, chociaż od urodzenia czuje się mężczyzną. Rinke jest ciekawy, czy Ewa pozostawiła kogoś, kogo kocha, za więziennym murem. Natomiast Josh ma 27 lat, w dowodzie wciąż damskie imię. Musi odsiadywać karę z kobietami. Opowiada, że psychicznie czuje się facetem i zawsze interesowały go kobiety.

Funkcjonariusze robią "kipisz" w celach, czyli kontrolę. U Adama S., którego poznaliśmy w pierwszym odcinku, coś znajdują… Toczy się w tej sprawie postępowanie. Czy w związku z tym, Adam straci szansę na spotkanie z ukochaną Magdą?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Polsat
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: