SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Rinke za kratami 2 sezon. Rinke Rooyens wraca za mur Zakładu Karnego w Siedlcach

Rinke za kratami 2 sezon. Rinke Rooyens wraca za mur Zakładu Karnego w Siedlcach

14.09.2016, godz. 07:00
Rinke za kratami 2 sezon odc. 2
Rinke za kratami 2 sezon odc. 2 foto: Polsat

Rinke Rooyens, twórca serialu "Rinke za kratami", znów przekracza daje się zamknąć w więzieniu w Siedlach, by poznać niesamowite historie osadzonych tam przestępców. Już w środę 2 odcinek nowej 2 serii "Rinke za kratami", w którym znany producent telewizyjny odwiedza odział terapeutyczny siedleckiego więzienia. Kogo pozna tym razem?

Rinke za kratami 2 sezon odcinek 2 - środa, 14.09.2016, o godz. 22:05 w Polsacie

Jeszcze raz Rinke spotka się z Maciejem P., który urodził się w zakładzie karnym, a na wolności spędził zaledwie 2,5 roku z 40 lat swojego życia.
- Żałuję swojej młodości, bo straciłem ją tutaj - usłyszy Rinke. Rooyens dowie się, że Macek ma na swoim koncie zabójstwo przyjaciela, które osadzony tłumaczy jako „honorowe”. Czy dzisiaj postąpiłby identycznie? Uzależniony od narkotyków i alkoholu,

Maciek, noszący na ciele ślady licznych okaleczeń, żyje miłością do kobiety, z którą chciałby budować związek. - Zrobię wszystko, żeby nie wrócić więcej do więzienia, jeżeli nie dla siebie, to dla niej – zadeklaruje Maciek.

O realiach peerelowskiego więzienia opowie Rooyensowi recydywista Bogdan M., jeden z najstarszych więźniów Zakładu Karnego w Siedlcach. Bogdan przebywa za kratami od 77. roku. - Tego wszystkiego uzbierało się ponad 25 lat – opowie. Rinke chce dowiedzieć się, jak przez ponad czterdzieści lat zmieniało się więzienie, a jak więźniowie. - Dla mnie teraz, to nie można tego nazwać więzieniem, tylko to mogę nazwać sanatorium lub kurort – odpowie Rooyensowi Bogdan.

Rinke trafi także do celi Rafała Z., który według psychologa jest mocno zaawansowany w procesie terapeutycznym.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: