SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Recepta na miłość. Nowy serial z udziałem największych gwiazd

Recepta na miłość. Nowy serial z udziałem największych gwiazd

10.10.2016, godz. 10:30
Barbara Kurdej-Szatan i Mateusz Damięcki na planie nowego serialu
Barbara Kurdej-Szatan i Mateusz Damięcki na planie nowego serialu foto:

O czym będzie nowy serial "Recepta na miłość"? Właśnie trwają prace nad pierwszym odcinkiem. Urokliwa sceneria Kazimierza Dolnego, znakomici aktorzy, a reszta szczegółów póki co owiana jest tajemnicą. Kto wystąpi w nowym serialu? Plejada gwiazd sprawi, że nowa produkcja będzie hitem telewizji!

Ruszyły prace na plenie "Recepty na miłość". Scenariusz do serialu pisany jest przez Roberta Mąkę, autora "Na sygnale", a produkcją zajmie się Tadeusz Lampka, który wypromował hity jak "M jak miłość", "Barwy szczęścia" oraz "Złotopolskich". Nie wiadomo jeszcze, która stacja podejmie się emisji "Recepty na miłość", mamy jednak informacje, kto wystąpi w serialu.

Przeczytaj: Ojciec Mateusz. Serial zniknie z TVP? Mateusz Damięcki wygryzł Artura Żmijewskiego

Barbara Kurdej-Szatan i Mateusz Damięcki ostatnio zamieścili zdjęcie z planu serialu. "Recepta na miłość" kręcona w Kazimierzu Dolnym - malownicze plenery, ciekawa architektura miasta. Oprócz często pokazujących się Barbary Kurdej-Szatan z "M jak miłość" i Mateusza Damięckiego z "Na dobre i na złe", na ekranie zobaczymy również Edytę Olszówkę, znaną z postaci Ewy Kobylickiej z "Ojca Mateusza" i dawno niewidzianego Piotra Fronczewskiego ze starej, dobrej "Rodziny zastępczej".

Jak podaje "Tele Tydzień" nie ujawniono póki co żadnych szczegółów dotyczących fabuły nowego serialu "Recepta na miłość", ale chodzą pogłoski, że Mateusz Damięcki będzie lekarzem również w tej produkcji! Może czas pomyśleć nad studiami medycznymi?

Z pewnością dowiemy się więcej po nakręceniu pilotu "Recepty...", a na to będziemy musieli trochę poczekać. Zdjęcia rozpoczęły się 4 października 2016 roku.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: