SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Ratownicy. Już dziś premiera serialu z Bogusławem Lindą w NOWA TV

Ratownicy. Już dziś premiera serialu z Bogusławem Lindą w NOWA TV

14.02.2017, godz. 13:01
Ratownicy, Jan (Bogusław Linda)
Ratownicy, Jan (Bogusław Linda) foto:

"Ratownicy" już od 14 luteg na antenie NOVA TV. O czym jest serial z Bogusławem Lindą w roli głównej? Produkcja z gwiazdroską obsadą i mrożącym krew w żyłach scenariuszem zaciągnie przed telewizory miłośników seriali. "Ratownicy" to historia życia zawodowego i prywatnego osób, które codziennie narażają się, by ratować innych.

"Ratownicy" 1 odcinek nowego serialu już we wtorek 14.03.2017 o godzinie 17.25 w NOWA TV

Serial "Ratownicy" opowiada o niezwykłej ekipie ratowników górskich pracujących w wysokich i niebezpiecznych Tatrach. Ekstremalnie trudne warunki, ogromne ryzyko i tragedie ludzkie to ich chleb powszedni. Muszą sobie bezgranicznie ufać i współpracować w każdej sytuacji. W górach wiele razem przeszli i tam mogą na sobie polegać.

Naczelnikiem Pogotowia Górskiego jest Jan Tarnowski (Bogusław Linda). Człowiek z przeszłością opozycyjną, który siedział w więzieniu w latach 80. W pracy jest apodyktyczny i surowy, ale zna się na swoim fachu i wszyscy mają do niego pełne zaufanie.

Staszek, syn Jana, (Tomasz Schuchardt) wpada w kłopoty na studiach w Krakowie. Za pobicie wykładowcy dostaje wyrok w zawieszeniu i postanawia wyjechać z miasta. Wraca do Zakopanego i zamierza zostać ratownikiem górskim, jak jego ojciec.

Zobacz: Seriale w NOWA TV. Gdzie i kiedy oglądać?

W ekipie Pogotowia Górskiego Janowi towarzyszą także starzy kumple. Piotr Rojek (Jacek Koman) miał kiedyś problemy z alkoholem, ale dziś jest cenionym specjalistą, którego wszyscy podziwiają. Cezary Bachleda (Przemek Bluszcz) to zastępca Jana, znany alpinista. Jego zdjęcie na szczycie góry Elbrus z flagą „Solidarności” obiegło w latach 80. cały świat. Cezary chce być szefem Pogotowia Górskiego i nie cofnie się przed niczym, aby osiągnąć swój cel.

Zapowiada się ciekawie, będziecie oglądać?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Polub nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: