SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Ranczo. Wojna Wioletki ze Staśkiem. Arkadiusz Nader nie stanie przed sądem za molestowanie Magdaleny Waligórskiej

Ranczo. Wojna Wioletki ze Staśkiem. Arkadiusz Nader nie stanie przed sądem za molestowanie Magdaleny Waligórskiej

04.04.2016, godz. 12:18
Ranczo 9 sezon odc. 106. Stasiek (Arkadiusz Nader), Wioletka (Magdalena Waligórska)
Ranczo 9 sezon odc. 106. Stasiek (Arkadiusz Nader), Wioletka (Magdalena Waligórska) foto: ATM Grupa

Konflikt aktorów z serialu "Ranczo" nie będzie miał swojego finału w sądzie, ale to nie oznacza Magdalena Waligórska i Arkadiusz Nader kończą wojnę, która trwa już od kilku lat. Prokuratura w Zabrzu umorzyła postępowanie przeciwko Naderowi, którego Waligórska oskarżyła o molestowanie seksualne, nękanie i groźby karalne. Proces skłóconych gwiazd "Rancza" nie dojdzie do skutku, lecz serialowy policjant Stasiek nie odpuszcza jeszcze sprawy o pobicie.

"Ranczo" 10 sezon nowe odcinki od września 2016

Konflikt między gwiazdami "Rancza". trwa od kilku lat. Zaczęło się od niewinnego żartu podczas spektaklu "Smak Mamrota", kiedy technik wyświetlił na monitorze fragment filmu pornograficznego. To właśnie wtedy Magdalena Waligórska oskarżyła Arkadiusza Nadera o molestowanie seksualne.

Patrz: Ranczo. Ślub Magdaleny Waligórskiej i Mateusza Lisieckiego. Wioletka z Rancza wyjdzie za mąż w Rzymie

Ale doniesienie do prokuratury serialowa Wioletka z "Rancza" złożyła dopiero po bójce w czerwu 2015 roku w Teatrze Nowym w Zabrzu. Oskarżyła w nim Arkadiusza Nadera o nękanie, molestwanie i kierowanie gróźb karalnych. Narzeczony Magdaleny Waligórskiej, 26-letni aktor Mateusz Lisiecki, zaatakował Nadera, który zgłosił policji pobicie.

Jak podaje tygodnik "Twoje Imperium" śledztwo zostało właśnie umorzone. A to oznacza, że nie będzie procesu sądowego gwiazd "Rancza". Serialowy Stasiek cieszy się z takiego obrotu sprawy, bo jego zdaniem prawda zwyciężyła. Był jednak gotowy na proces, podczas którego chciał przedstawić dowody swojej niewinności.

Zobacz: Ranczo 10 sezon. Rozstanie Wioletki i Staśka. Rozdzielili zwaśnionych aktorów

Dla niego wojna z Magdaleną Waligórską wcale nie jest skończona. Bo choć prokuartura umorzyła także śledztwo w sprawie pobicia, to Arkadiusz Nader odwołał się i czeka na decyzję.

- Jeśli prokuratura podtrzyma decyzję o umorzeniu, wniosę oskarżenie z powództwa cywilnego. Nie podaruję Waligórskiej i jej narzeczonemu pobicia. I jestem pewien, że z nimi wygram - zapewnia aktor z "Rancza" w rozmowie z tygodnikiem.

Bójka aktorów nie pozostała bez wpływu na fabułę nowego 10 sezonu "Rancza". Para, która prywatnie się nienawidzi, w "Ranczu" wciela się w zgodne małżeństwo. To już pewne, że w nowych odcinkach "Rancza" jesienią 2016 Wioletka i Stasiek rozstaną się.

Scenarzyści nie mogli dopuścić do konfliktów na planie, więc policjant z Wilkowyj zostanie w Szczytnie na szkoleniu. W 10 sezonie "Rancza" Stasiek pojawi się tylko na chwilę, ale z żoną Wioletką nie będzie miał wspólnych zdjęć.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: