SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy "Ranczo" vs "Ojciec Mateusz": Wielki pojedynek seriali

"Ranczo" vs "Ojciec Mateusz": Wielki pojedynek seriali

22.04.2017, godz. 02:00
Tomasz Kammel, Antoni Królikowski
Tomasz Kammel, Antoni Królikowski foto: TVP2

Aktorzy z seriali "Ranczo" oraz "Ojciec Mateusz" już niedługo zmierzą się ze sobą na ekranie! W 8 odcinku "Kocham Cię, Polsko!" wystąpią odtwórcy ról dwóch, znanych widzom produkcji. Uczestnicy programu będą rywalizować ze sobą o wygraną. Kto zwycięży? Policjanci z "Ojca Mateusza", czy mieszkańcy Wilkowyj?

"Kocham Cię, Polsko!" odcinek 8 w sobotę, 22.04.2017 o godz. 20.05 w TVP2

Co zobaczymy w 8. odcinku "Kocham Cię, Polsko!"? W najbliższym odcinku programu "Kocham Cię, Polsko!" odbędzie się fascynujący pojedynek seriali. Naprzeciwko siebie staną aktorzy "Rancza"" i "Ojca Mateusza". Która ekipa okaże się lepsza? Tomasz Kammel (46 l.) do swojej drużyny zaprosi znanych policjantów z Sandomierza: Rafała Cieszyńskiego (41 l.), Michała Pielę (39 l.) i Artura Pontka (42 l.). Z kolei Antek Królikowski (28 l.) o zwycięstwo powalczy z ulubionymi mieszkańcami Wilkowyj: Iloną Ostrowską (43 l.), Piotrem Ligienzą (35 l.) i Katarzyną Żak (54 l.). Która drużyna lepiej poradzi sobie z podchwytliwymi pytaniami Basi Kurdej-Szatan (32 l.)?

Zobacz: Ranczo. Magdalena Waligórska jest w ciąży

Tylko w tym odcinku dowiemy się m.in., co robi wieczorami Rafał Cieszyński, który z uczestników ma swoją katarzynkę w Piernikowej Alei Gwiazd w Toruniu i komu Ilona Ostrowska ma ochotę podarować złote kolczyki.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: