SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Ranczo. Ślub Magdaleny Waligórskiej i Mateusza Lisieckiego. Wioletka z Rancza wyjdzie za mąż w Rzymie

Ranczo. Ślub Magdaleny Waligórskiej i Mateusza Lisieckiego. Wioletka z Rancza wyjdzie za mąż w Rzymie

18.03.2016, godz. 11:00
Magdalena Waligórska i jej chłopak Mateusz Lisiecki
Magdalena Waligórska i jej chłopak Mateusz Lisiecki foto: AKPA

Magdalena Waligórska (35 l.), gwiazda serialu "Ranczo" szykuje się do ślubu! Dzień przed Walentynkami aktorka przyjęła oświadczyny swojego chłopaka Mateusza Lisieckiego (26 l.), z którym od ponad roku tworzy szcześliwy związek. Termin ślub Magdaleny Waligórskiej i Mateusza Lisieckiego planowany jest na lato. Serialowa Wioletka z "Rancza" poślubi ukochanego narzeczonego najprawdopodniej w Rzymie, w otoczeniu najbliższej rodziny i przyjaciół.

"Ranczo" 10 sezon nowe odcinki od września 2016 w TVP1

Szczegóły ślubu Magdaleny Waligórskiej i Mateusza Lisieckiego powoli wychodzą na światło dzienne. Para aktorów, która zaręczyła się dokładnie 13 lutego 2016 roku nie ukrywa, że bardzo chce się pobrać jeszcze w tym roku. Termin uroczystości przypadnie najpewniej latem.

Zobacz: Ranczo 10 sezon. Rozstanie Wioletki i Staśka. Rozdzielili zwaśnionych aktorów

Wioletka z "Rancza" po raz pierwszy pochwalił się pierścionkiem zaręczynowym od ukochanego na gali Telekamery 2016. Od tamtej pory para narzeczonych skupia się tylko na tym, by zaplanować ten najpiękniejszy dzień w ich życiu. Jeden ślub już mają za sobą.

Niedawno Magdalena Waligórska i Mateusz Lisiecki byli gośćmi na ślubie i weselu młodszego brata aktora. Właśnie wtedy gwiazda "Rancza" poznała całą jego rodzinę. Trochę stresowała się przed tym spotkaniem, ale jak mówi tygodnikowi "Na żywo" wszyscy przyjęli ją bardzo życzliwie.

- Mateusz ma dwóch braci i dwie siostry. Większość z nich ma już swoje rodziny, więc to konkretny klan. Bardzo się cieszę, że z rodzeństwem narzeczonego szybko znalazłam nic porozumienia - powiedziała aktorka.

Przeczytaj: Ranczo 10 sezon. Lucy wyjeżdża do USA, ale Ilona Ostrowska nie odchodzi z Rancza

Aktorska para, która poznała się w 2014 roku w teatrze w Zabrzu planuje pobrać się poza granicami Polski. Magdalena Waligórska marzyła o ślubie w Paryżu, ale po serii zamachów terrorystycznych zmieniła zdanie. Razem z narzeczonym rozważają organizację ślubu w Rzymie gdzie studiuje najmłodza siostra Lisieckiego.

Jak podaje "Na żywo" ślub Magdaleny Waligórskiej i Mateusza Lisieckiego ma być skromny, tylko w otoczeniu najbliższych osób z rodziny i przyjaciół.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: