SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Ranczo. Ślub Magdaleny Waligórskiej i Mateusza Lisieckiego w Rzymie. Wioletka z Rancza zmieni nazwisko

Ranczo. Ślub Magdaleny Waligórskiej i Mateusza Lisieckiego w Rzymie. Wioletka z Rancza zmieni nazwisko

31.08.2016, godz. 09:56
Magdalena Waligórska i jej chłopak Mateusz Lisiecki
Magdalena Waligórska i jej chłopak Mateusz Lisiecki foto: Akpa, East News

Magdalena Waligórska (35 l.), znana bardziej jako Wioletka z serialu "Ranczo" już za kilka dni bierze ślub. Na początku września aktorka wychodzi za mąż za Mateusza Lisieckiego (29 l.). Ślub Waligórskiej i jej ukochanego odbędzie się w Rzymie tylko w otoczeniu najbliższej rodziny i przyjaciół. Suknia ślubna gwiazdy "Rancza" ma być tak samo odważna jak ta, w której Waligórska wystąpiła na ramówce TVP. Po ślubie Wioletka z "Rancza" zamierza też zmienić nazwisko.

Kiedy i gdzie ślub Magdaleny Waligórskiej i Mateusza Lisieckiego?

Magdalena Waligórska i jej partner Mateusz Lisiecki biorą ślub po niespełna dwóch latach związków. Od zaręczyn pary aktorów minęło zaledwie pół roku, bo Lisiecki oświadczył się swojej wybrance dzień przed Walentynkami, ale narzeczeni nie chcieli zbyt długo zwlekać z wypowiedzeniem słów przysięgi małżeńskiej. Ich ślub odbędzie się w Rzymie za kilka dni... Dokładny termin uroczystości pozostaje jednak słodką tajemnicą gwiazdy "Rancza".

Patrz: Ranczo. Wpadka Magdaleny Waligórskiej na ramówce TVP. Pierś Wioletki z Rancza wyskoczyła z sukienki

Ślub Magdaleny Waligórskiej i Mateusza Lisieckiego ma być skromny i bardzo romantyczny. Wśród gości znajdzie się tylko najbliższa rodzina i przyjaciele. Tuż po ceremonii ślubnej młoda para spędzi w stolicy Włoch swój krótki miesiąc miodowy. Wynajęli bowiem na dłużej apartament w bardzo urokliwym miejscu.

Aktorka z "Rancza" w rozmowie z tygodnikiem "Rewia" uchyliła rąbka tajemnicy. - Nie chciałam, żebyśmy w tym czasie mieszkali w hotelu. Zależało mi na tym, by mieć namiastkę domu, dlatego zdecydowaliśmy się zamieszkać w pięknym apartamencie z 1910 roku na Zatybrzu. Po uroczystości będziemy mieć czas na zwiedzanie i odpoczynek w rodzinnym gronie - powiedziała przyszła panna młoda.

Zobacz: Ranczo 10 sezon. Romans Wioletki i posterunkowego Wojtka! Stasiek odkryje zdradę żony?

Suknia ślubna Magdaleny Waligórskiej jest specjalnie zaprojektowana tylko dla niej. Uszyła ją Dorota Goldpoint, projektantka, z którą aktorka od dłuższego czasu współpracuje. Gwiazda "Rancza", która kilka dni temu pojawiła się w dość odważnej sukience na prezentacji jesiennej ramówki TVP, na swoim ślubie też zamierza zachwycać.

- To Dorota Goldpoint szyła kreację, w której byłam na ramówce TVP. Na na ślubie będzie w podobnym klimacie - dodała.

Narzeczeni ustalili, że po ślubie przyjmą nawzajem swoje nazwiska. Magdalena będzie się więc nazywała Waligórska-Lisiecka, a Mateusz Lisiecki-Waligórski.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: