SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Ranczo. Rozwód Katarzyny i Cezarego Żaków? Aktorka pierwszy raz o kryzysie

Ranczo. Rozwód Katarzyny i Cezarego Żaków? Aktorka pierwszy raz o kryzysie

25.08.2016, godz. 09:48
Katarzyna Żak, Cezary Żak
Katarzyna Żak, Cezary Żak foto:

Czy Katarzyna i Cezary Żakowie, gwiazdy serialu "Ranczo", naprawdę się rozwodzą? Jakiś czas temu zaczęły krążyć plotki o tym, że małżeństwo aktorów przechodzi poważny kryzys, że po ponad 30-stu latach związku już prawie ze sobą nie rozmawiają. Katarzyna Żak długo nie komentowała tych doniesień, ale w końcu zabrała głos. Ile jest prawdy w plotkach o rozstaniu i rozwodzie Żaków?

"Ranczo" 10 sezon nowe odcinki od niedzieli, 4.09.2016, o godz. 20.25 w TVP1

Plotki o rozwodzie Żaków obiegają media za każdym razem gdy aktorzy pojawiają się w pojedynkę na oficjalnych imprezach. Tak też było na początku roku kiedy to Katarzyna Żak bez męża zjawiła się na Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach. Cezarego Żaka nie było przy żonie nawet w tak ważnym momencie gdy odsłaniała swoją gwiazdę na słynnej Alei Gwiazd. To wystarczyło, by portale plotkarskie zaczęły się rozpisywać o kryzysie w małżeństwie gwiazd "Rancza".

Patrz: Ranczo. Wpadka Magdaleny Waligórskiej na ramówce TVP. Pierś Wioletki z Rancza wyskoczyła z sukienki

Na szczęście w ich związku nic złego się nie dzieje, co udowodnili publikując wspólne zdjęcie na Facebooku. Dopiero teraz Katarzyna Żak zdecydowała się zabrać głos w tej sprawie. Aktorka nie ukrywa, że zaczyna ją już męczyć to, że musi udowadniać wszystkim, że jej małżeństwo w żaden sposób nie jest zagrożone.

- Mój Boże, który to już raz musimy z Cezarym przechodzić przez nasze rozstanie. Oczywiście to medialne, bo o innym nawet nie myślimy. Ostatnio, gdy pojawimy się osobno na jakimś ważnym wydarzeniu czy uroczystości, to następnego dnia rozwód w mediach mamy gotowy - wyjaśnia serialowa Solejukowa z "Rancza" w wywiadzie dla tygodnika "Na żywo".

Przeczytaj: Ranczo 10 sezon. Cezary Żak pobity przez żonę Katarzynę - WIDEO

Przy okazji gwiazda "Rancza" wyznaje, że ani ona, ani jej ukochany nie przejmują się za bardzo kłamliwymi plotkami. Także rodzina i przyjaciele Żaków przyzwyczaili się już do tego, że Katarzyna i Cezary co jakiś czas się rozstają...

Najgorzej jednak było gdy pierwszy raz przeczytały o tym matki i dzieci aktorskiej pary. - Wciąż odbieraliśmy telefony. "Co się stało? Dlaczego się rozwodzicie?" - zatroskani bliscy zasypywali nas pytaniami - wyjaśnia Katarzyna Żak.

Po tym jak ostatnio zaczęły krążyć doniesienia o rozwodzie Żaków aktorka też odebrała kilka telefonów, ale powiedziałam sobie, że nie zamierza niczego komentować, nie chce bowiem z niczego się tłumaczyć. W rozmowie z "Na żywo" zapewnia jednak, że razem z Cezarym wciąż stanowią kochającą się parę.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: