SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Ranczo. Piotr Pręgowski dorabia na weselach. Ile za występ bierze Pietrek z Rancza?

Ranczo. Piotr Pręgowski dorabia na weselach. Ile za występ bierze Pietrek z Rancza?

24.09.2016, godz. 03:00
Piotr Pręgowski_1PUBL
Piotr Pręgowski foto:

Oto polska dola idola! Po tym, jak zakończono serial "Ranczo", Piotr Pręgowski (62 l.) postanowił wykorzystać swoją popularność. Serialowy Patryk Pietrek występuje teraz na weselach! Aktora można wynająć już za 5 tys. zł, ale zapewnia, iż może zostać nawet całonocnym wodzirejem. Wtedy stawka wzrasta do 10 tys. zł.

Piotr Pręgowski, tak jak reszta aktorów "Rancza", był uwielbiany przez polskich widzów. Niestety, TVP na razie nie zdecydowała się na kontynuację serialu. Widzowie oglądają więc już ostatnią 10 serię.

Zobacz: Ranczo 10 sezon. Ola ma siostrę bliźniaczkę? Lidia Sadowa ma swoją dublerkę w Ranczu

Nic dziwnego, iż aktorzy postanowili poszukać sobie nowej pracy. Nie każdy ma jednak szansę zagrać w kasowym serialu. Pręgowski postanowił dołączyć do grona gwiazd, które uatrakcyjniają wesela. Teraz można mieć Pietrka na wyciągnięcie ręki - na sali tanecznej.

Patrz: Ranczo. Cezary Żak i Paweł Królikowski nie chcą wracać do Rancza

Na swojej stronie internetowej Piotr zamieścił ogłoszenie o możliwości jego wynajęcia. Opcji jest kilka: godzinny skecz, występy tylko dla dorosłych, śpiewanie, a także prowadzenie całego wesela. Jak dowiedział się "Super Express", godzinny występ kabareciarza to koszt 5 tys. zł, cała noc w roli wodzireja to już 10 tys. zł. W programie aktor proponuje piosenki z serialu, konkursy i wiele innych atrakcji.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: