SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Ranczo. Magdalena Waligórska zemdlała i trafiła do szpitala. Wioletka z Rancza ma kłopoty z sercem?

Ranczo. Magdalena Waligórska zemdlała i trafiła do szpitala. Wioletka z Rancza ma kłopoty z sercem?

27.07.2016, godz. 08:27
Magdalena Waligórska i jej chłopak Mateusz Lisiecki
Magdalena Waligórska i jej chłopak Mateusz Lisiecki foto: AKPA

Magdalena Waligórska (35 l.), znana jako Wioletka z serialu "Ranczo", w szpitalu przed ślubem! Niespełna dwa miesiące przed ceremonią, która ma się odbyć w Rzymie aktorka trafiła pod opiekę lekarzy. Co się stało Magdalena Waligórskiej? Gwiazda "Ranczo" ostatnio katowała się dietami oraz ostrymi treningami i niestety przypłaciła to zdrowiem. Po tym jak zemdlała ona i jej narzeczony Mateusz Lisiecki (26 l.) zaczęli się bać, że powodem omdlenia są kłopoty z sercem.

Magdalena Waligórska wylądowała w szpitalu! Serialowa Wioletka z "Rancza" w ostatnim czasie bardzo zaniedbała swoje zdrowie. Intensywne przygotowania do ślubu z ukochanym Mateuszem Lisieckim, który także jest aktorem, pochłonęły ją tak bardzo, że zaczęła bagatelizować niepokojące objawy.

Zobacz: Ranczo. Ślub Magdaleny Waligórskiej i Mateusza Lisieckiego w Rzymie. Znamy szczegóły

Zmęczenie, złe samopoczucie były niestety efektem diety i treningów, które Magdalena Waligórska rozpoczęła, by pięknie wyglądać w sukni panny młodej. Niestety skończyło się to dla niej wyjątkowo tragicznie. Jak informuje tygodnik "Rewia" aktorka "Rancza" zemdlała, a jej narzeczony natychmiast odwiózł ją do szpitala! Pod opieką lekarzy szybko doszła do siebie, ale strach pozostał, bo istnieje obawa, że Magdalena Waligórska cierpi na problemy kardiologiczne.

- Skierowano mnie na diagnostykę serca, ale mam nadzieję, że poza stanem intensywnego zakochania lekarze nic nie wykryją - wyjaśnia Waligórska w rozmowie z "Rewią".

Pododno Mateusz Lisiecki jest tak przejęty zdrowiem ukochanej, że zakazał jej już treningów i diet. Pilnuje też wizyt u lekarza i terminów badań. Narzeczeni wiedzą, że muszą nieco zwolnić tempo z przygotowaniamia od ślubu, bo zdrowie Magdaleny Waligórskiej jest przecież najważniejsze.

Patrz: Ranczo 10 sezon. Rozstanie Wioletki i Staśka. Rozdzielili zwaśnionych aktorów

Gwiazda "Rancza" znalazła czas na krótki wyjazd z przyjaciółką do SPA w Chlewiskach, by dojść do siebie przed tym najpiękniejszym dniu w życiu, który zbliża się wielkimi krokami. Ślub Magdaleny Waligórskiej i Mateusza Lisieckiego już we wrześniu.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: