SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Ranczo. Magdalena Waligórska jest w ciąży

Ranczo. Magdalena Waligórska jest w ciąży

02.03.2017, godz. 10:00
Magdalena Waligórska i jej chłopak Mateusz Lisiecki
Magdalena Waligórska i jej chłopak Mateusz Lisiecki foto: TVP

Już na początku lipca Wioletka z serialu "Ranczo", czyli Magdalena Waligórska zostanie po raz pierwszy mamą! To cudowne wydarzenie dla niej i dla jej męża, Mateusza Lisieckiego, znanego w serialu "Barwy szczęścia". Aktorka z serialu "Ranczo" potwierdza doniesienia!

Mateusz Lisiecki oświadczył się Magdalenie Waligórskiej dzień przed Walentynkami rok temu, a ślub wzięli we wrześniu w Rzymie, gdzie aktorka wprost uwielbia spędzać czas. Zakochani poznali się na planie sztuki "O co biega?" i od razu zaczęli świetnie się ze sobą dogadywać.

Zobacz: To jeszcze nie koniec "Rancza". Będzie 11 sezon serialu?

Z początku Mateusz Lisiecki i Magdalena Waligórska obawiali się wiązać ze sobą z powodu pracy w tym samym zawodzie, ale jak się później okazało strach był w tym przypadku całkowicie bezpodstawny. Ba, do oświadczyn doszło nawet w teatrze!

- Mateusz poprosił mnie o rękę w teatrze. Po premierze mojego monodramu "Lady M", wywołał mnie z bankietu, zabrał na scenę i zapytał, czy zostanę jego żoną - zdradza Magdalena Waligórska w magazynie "Party".

Przeczytaj: Ranczo 10 sezon. Złota Telekamera 2017 dla Rancza!

Oczywiście aktorka zgodziła się wyjść za Mateusza. Co ciekawe, niemalże od razu zaczęli planować założenie rodziny, a co za tym idzie - macierzyństwo Waligórskiej. I tak oto kilka miesięcy później aktorka potwierdza doniesienia - wraz z mężem spodziewają się dzidziusia. Jak podaje "Świat Seriali" potomek Lisieckiego ma przyjść na świat w lipcu, czyli aktualnie Magdalena Waligórska jest już w mniej więcej piątym miesiącu ciąży. Ciekawe, kiedy pokaże brzuszek! Życzymy dużo szczęścia i zdrowia przyszłym rodzicom.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: