SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Ranczo. Magdalena Waligórska i Mateusz Lisiecki już po ślubie. Jak wyglądała suknia ślubna Wioletki z Rancza?

Ranczo. Magdalena Waligórska i Mateusz Lisiecki już po ślubie. Jak wyglądała suknia ślubna Wioletki z Rancza?

03.09.2016, godz. 10:11
Magdalena Waligórska i jej chłopak Mateusz Lisiecki
Magdalena Waligórska i jej chłopak Mateusz Lisiecki foto: Akpa, East News

To nie scena z ulubionego serialu Polaków. Ta historia wydarzyła się naprawdę. Magdalena Waligórska (35 l.), czyli Wioletka z "Rancza", stanęła n ślubnym kobiercu. Uroczystość była wyjątkowa, bo odbyła się w Rzymie. Serialowa gwiazda zdradziła "Super Expressowi" szczegóły ceremonii.

Kiedy i gdzie ślub Magdaleny Waligórskiej i Mateusza Lisieckiego?

Magdalena Waligórska i jej narzeczony, aktor Mateusz Lisiecki (29 l.) powiedzieli sobie "tak" w Rzymie. Dlaczego akurat tam?

- To było nasze wielkie marzenie. Chcieliśmy z narzeczonym ten dzień spędzić w bardzo specjalnym, romantycznym miejscu. Wybieraliśmy między Rzymem a Paryżem. Zdecydowaliśmy się na Rzym. Byliśmy tam już, mamy swoje ulubione miejsca, do których chcemy wrócić - mówi nam Waligórska.

Patrz: Ranczo. Wpadka Magdaleny Waligórskiej na ramówce TVP. Pierś Wioletki z Rancza wyskoczyła z sukienki

Młodą parę otoczyła najbliższa rodzina i przyjaciele. - Zabieramy ze sobą rodzinę. Zamiast wesela będzie przyjęcie, weselny obiad - zdradziła nam aktorka tuż przed uroczystością.

Suknia ślubna była gotowa od dawna Wyszła spod tej samej ręki co zwiewna kreacja, która na ramówce Telewizji Polskiej sprawiła aktorce figla. - Suknię zaprojektowała dla mnie Dorota Goldpint. Jest bardzo piękna, to suknia moich marzeń. Jeśli ktoś będzie liczył na sukienkowy skandal na moim ślubie, to się zawiedzie - śmiała się Waligórska.


Suknia ślubna Waligórskiej była bardzo prosta, w białym kolorze bez żadnych zdobień. Aktorka z "Rancza" buty wybrała od Valentino. Dobrała do tego skromną, bardzo delikatną biżuetrię. Mateusz Lisiecki miał na sobie garnitur Karla Lagerfeld

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: