SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Ranczo. Magdalena Waligórska bierze ślub w Rzymie

Ranczo. Magdalena Waligórska bierze ślub w Rzymie

19.05.2016, godz. 14:15
Magdalena Waligórska i jej chłopak Mateusz Lisiecki
Magdalena Waligórska i jej chłopak Mateusz Lisiecki foto: AKPA

Data ślubu gwiazdy serialu "Ranczo" wyznaczona! Magdalena Waligórska (35 l.) i jej narzeczony Mateusz Lisiecki (26 l.) już we wrześniu powiedzą "tak" i wymienią się obrączkami. Ślub Magdaleny Waligórskiej odbędzie się w Rzymie. Zakochani właśnie załatwili niezbędne formalności, żeby wziąć ślub w stolicy Włoch. Wioletka z "Rancza" ujawniła, że tym najpiękniejszym dniu swojego życia założy suknię ślubną, którą projektuje jej Dorota Goldpoint.

Magdalena Waligórska, znana z roli Wioletki w serialu "Ranczo" szykuje się do ślubu! Dzień przed Walentynkami aktorka przyjęła oświadczyny swojego chłopaka Mateusza Lisieckiego, z którym od ponad roku tworzy szcześliwy związek. Termin ślub Magdaleny Waligórskiej i Mateusza Lisieckiego zostal wyznaczony na wrzesień. Gwiazda "Rancza" poślubi narzeczonego w Rzymie, w otoczeniu najbliższej rodziny i przyjaciół.

Przeczytaj: Ranczo. Ksiądz Maciej z Rancza ojcem! Mateusz Rusin bierze ślub

- Dzięki temu, że naszym przewodnikiem była siostra Mateusza, która tam studiuje, zoszczędziliśmy trochę czasu i mogliśmy też pozwiedzać. W Rzymie we wrześniu na pewno będzie upalnie, dlatego musimy dokładnie przemyśleć nasze ślubne stroje, żeby się nie ugotować - powiedziała ze śmiechem Magalena Waligórska w rozmowie z tygodnikiem "Na żywo".

Patrz: Ranczo. To jeszcze nie koniec Rancza! Nowy 10 sezon nie będzie ostatni?

Suknia ślubna Magdaleny Waligórskiej na razie pozostaje tajemnicą. Aktorka z "Rancza" poprosiła jednak, by suknię zaprojektowała jej Dorota Goldpoint. Wiadomo, że zostanie ona uszyta z pięknych, delikatnych tkanin - jedwabiu, koronki i muśliny. Magdelena Waligórska na pewno będzie zachwycającą panną młodą.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: