SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Ranczo. Ksiądz Maciej z Rancza ojcem! Mateusz Rusin bierze ślub

Ranczo. Ksiądz Maciej z Rancza ojcem! Mateusz Rusin bierze ślub

04.04.2016, godz. 15:45
Ranczo 8 sezon. Ksiądz (Cezary Żak), Michałowa (Marta Lipińska), wikary Maciej (Mateusz Rusin)
Ranczo 8 sezon. Ksiądz (Cezary Żak), Michałowa (Marta Lipińska), wikary Maciej (Mateusz Rusin) foto: AKPA/ ATM Grupa

Mateusz Rusin, który w serialu "Ranczo" gra księdza Macieja już wkrótce będzie ojcem i mężem! 27-letni aktor właśnie szykuje się do ślubu i narodzin pierwszego dziecka. Żoną Mateusza Rusina zostanie jego wieloletnia dziewczyna Zuzanna Szpindler, która z zawodu jest romanistką. A już jesienią 2016 serialy wikary Maciej z Wilkowyj znów pojawi się w "Ranczu" w ostatnim 10 sezonie serialu.

"Ranczo" 10 sezon nowe odcinki od września 2016 w TVP1

Mateusz Rusin fanom seriali jest znany głównie jako ksiądz Maciej z "Rancza". Ten 27-letni zdolny aktor od 2011 roku występuje w zespole Teatru Narodowego w Warszawie. Obecnie go w spektaklu "Dziady". Przed Mateuszem Rusinem najważniejsza rola w życiu.

Patrz: Ranczo. Ilona Ostrowska urodziła syna

Już niebawem serialowy wikary z "Rancza" weźmie ślub i zostanie ojcem. Jak podaje magazyn "Dobry Tydzień" Mateusz Rusin i jego dziewczyna Zuzanna Szpindler spodziewają się pierwszego dziecka. Jeszcze przed porodem staną na ślubnym kobiercu. Szczegóły ślubu Mateusza Rusina pozostają jego słodką tajemnicą.

Kim jest przyszła żona Mateusza Rusina?

Przyszła żona aktora z "Rancza" jest absolwentką italianistyki i romanistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Pracuje w branży turystycznej i prowadzi blog Warsaw Trambook o pasażerach czytających w tramwajach książki.

W ogóle ksiądz Maciej z "Rancza" jest bardzo skrytą osobą. Aktor chroni swoje życie prywatne i rzadko o nim opowiada w wywiadach. Wiadomo tylko tyle, że oprócz aktorstwa Mateusz Rusin kocha muzykę. Śpiewa w zespole "Rusin & Trebuchet". W chwilach wolnych chętnie biega po Parku Skaryszewskim na Pradze, bo tam obecnie mieszka. Pisze też muzykę.

Przeczytaj: Ranczo 10 sezon. Wigilia w dworku Lucy. Pierwsze Boże Narodzenie w Wilkowyjach

- Jestem na początku drogi, ale nie chciałbym wybierać między teatrem a muzyką. Dla mnie te dwie sprawy łączą się, wzajemnie się uzupełniają. I wciąż czekam na swój pierwszy film fabularny. To marzenie, ale mam nadzieję, że wszystko jeszcze przede mną. Relaksuję się pisząc teksty. Często też po spektaklach wracam do mieszkania i chwytam za gitarę. To mnie najbardziej uspokaja - mówił kilka lat temu Mateusz Rusin w jednym z wywiadów.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: