SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Ranczo. Królikowski szuka broni!

Ranczo. Królikowski szuka broni!

28.12.2016, godz. 02:00
PAWEŁ KRÓLIKOWSKI_1PUBL
PAWEŁ KRÓLIKOWSKI foto:

Paweł Królikowski (55 l.) w polskich filmach i serialach wielokrotnie miał styczność z bronią. Teraz aktor postanowił kupić także pistolet do użytku codziennego. W jednym z wywiadów wyznał kiedyś: "Chciałbym mieć broń". Niewykluczone jednak, że zakup miał być prezentem urodzinowym dla jego brata, także aktora - Rafała Królikowskiego (50 l.), który świętował wczoraj pięćdziesiątkę.

- Powiem zatem entuzjastycznie: chciałbym mieć broń! Jestem za tym, żeby broń była ogólnie dostępna. Ważne jednak, żeby dostęp ten był obwarowany pewnymi kryteriami, które należy spełniać - powiedział. - Najważniejsza jest motywacja, a następnie jej uzasadnienie. Poza tym ważne jest ustalenie jasnych przepisów prawnych w tej kwestii. Powinny być ustalone wszelkie zasady dotyczące użytkownika broni. Nie powinien on trzymać jej w miejscu dostępnym dla osób, które nie mają uprawnień - wyznał aktor zapytany o to, czy Polacy powinni mieć ułatwiony dostęp do broni.

Przy okazji zakupów Królikowski pochwalił się nową fryzurą, którą zmienił na potrzeby nowej roli w "Drugiej szansie" w TVN.

Zobacz: Sylwester w TVP 2. Maryla Rodowicz wystąpi z Zenkiem Martyniukiem!

Źródło: Adrian Nychnerewicz
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: