SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Ranczo. Koniec Rancza po 10 sezonie! Dziewczyny ze Lwowa zastąpią Ranczo

Ranczo. Koniec Rancza po 10 sezonie! Dziewczyny ze Lwowa zastąpią Ranczo

24.08.2015, godz. 16:22
Dziewczyny ze Lwowa/ Ranczo
Dziewczyny ze Lwowa/ Ranczo foto: AKPA/ ATM Grupa

"Ranczo" dobiega końca! To już pewne, że nowy 10 sezon "Rancza", do którego zdjęcia ruszą we wrześniu 2015 będzie ostatnim. Następca "Rancza" mają być "Dziewczyny ze Lwowa", nowy serial w jesiennej ramówce, który już od niedzieli, 6.09.2015, będzie emitowany w TVP1 o godz. 20.25. Czy "Dziewczyny ze Lwowa" okażą się hitem jak "Ranczo" przyciągające przed telewizory ponad 6 mln widzów?

"Ranczo" 10 sezon nowe odcinki od marca 2016 w TVP1

Koniec serialu "Ranczo" jest już przesądzony. TVP potwierdza, że kończy emisję "Rancza" na 10 sezonie. Ostatnią serię popularnego serialu o przygodach mieszkańców wsi Wilkowyje widzowie zobaczą w Jedynce wiosną 2016 roku. Zdjęcia do nowego "Rancza" ruszają od września.

- To będzie sezon kończący jakiś etap serialu - przyznaje Piotr Radziszewski, dyrektor TVP1 w rozmowie z portalem wirualnemedia.pl. Ale jednocześnie nie wyklucza, że "Ranczo" jeszcze wróci po dłuższej przerwie. Na pewno jednak kolejnego 11 sezonu nie zobaczymy w 2017 roku.

Zobacz: Dziewczyny ze Lwowa. Kim są bohaterki nowego serialu TVP1 twórców Rancza?

Następcą "Rancza" ma być serial "Dziewczyny ze Lwowa", którego reżyserem jest Wojciech Adamczyk, a scenariusz napisał Robert Butter, czyli twórcy "Rancza". Bohaterkami "Dziewczyn ze Lwowa" są cztery przyjaciółki z Ukrainy.

Uliana (Anna Gorajska), Polina (Magdalena Wróbel), Olyia (Katarzyna Ucherska) i Swietłana (Anna Maria Buczek) przyjeżdżają do Polski, by znaleźć pracę na czarno. W obsadzie "Dziewczyn ze Lwowa" znaleźli się aktorzy, którym widzowie na pewno kojarzą z innych produkcji, ale nie zaliczają się oni do grona gwiazd naszego show-biznesu.

Przeczytaj: Ranczo 10 sezon. Cezary Żak zarobi za rolę Kusego 300 tysięcy! A co z Pawłem Królikowskim?


Początkowo w jesiennej ramówce TVP1 2015 w niedzielne wieczory miał być emitowany 4 sezon serialu "Blondynka", ale szefowie Jedynki chcą sprawdzić czy "Dziewczyny ze Lwowa" odniosą sukces. - Chcemy jak najszybciej sprawdzić jak „Dziewczyny ze Lwowa” zostaną przyjęte przez widzów. Szukamy serialu, który zastąpi "Ranczo" - tłumaczy Piotr Radziszewski.

A nie będzie to łatwe! "Ranczo" jest od lat drugim po "M jak miłość" najpopularniejszym serialem w Polsce. Emitowana wiosną 9 seria "Rancza" gromadziła średnio 6 mln widzów.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Polub nas na Facebooku

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: