SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Ranczo. Katarzyna i Cezary Żakowie rozwodzą się? Aktorzy komentują plotki o rozstaniu

Ranczo. Katarzyna i Cezary Żakowie rozwodzą się? Aktorzy komentują plotki o rozstaniu

20.05.2016, godz. 15:30
Ranczo. Cezary Żak, Franciszek Pieczka, Katarzyna Żak, Magdalena Waligórska na planie w Jeruzalu
Ranczo. Cezary Żak, Franciszek Pieczka, Katarzyna Żak, Magdalena Waligórska na planie w Jeruzalu foto: AKPA

Czy to koniec małżeństwa gwiazd serialu "Ranczo"? Plotki o tym, że Katarzyna i Cezary Żakowie są bliscy rozwodu pojawiają się już od jakiegoś czasu. Aktorzy z "Rancza" rzadko udzielają wywiadów i opowiadają o swoim życiu prywatnym, ale teraz komentują sensacyjne doniesienia o rozstaniu. Jaka jest prawda? Czy rozwód Żaków jest już przesądzony?

Plotki o tym, że małżeństwo Katarzyny i Cezarego Żaków, aktorów z "Rancza", przechodzi kryzys krążą już od dawna. Praca na planie "Rancza", ciągłe życie w rozjazdach spowodowane graniem w spektaklach w całej Polsce - to wszystko ponoć sprawiło, że małżonkowie zaczęli się od siebie oddalać. Latem 2014 roku Katarzyna Żak powiedziała w wywiadzie dla tygodnika "Na żywo" powiedziała, że chciała odejść od męża. W ich związku nie brakowało bowiem poważnych kryzysów.

Patrz: Ranczo. Magdalena Waligórska bierze ślub w Rzymie

- Na początku byłam potworną zadziorą, potrafiłam nie odezwać się do męża przez miesiąc. Były i walizki pakowane i prawie powrót do mamy. Takie kryzysy są jednak po to, by wzmocniły związek. Bo jeśli się je przetrwa, pokona trudności, to potem kocha się mimo wszystko albo jeszcze bardziej - przyznała aktorka.

Po zakończeniu zdjęć do nowego 10 sezonu "Rancza" znów pojawiły się doniesienia, że u Żaków nie dzieje się najlepiej, że coraz bardziej się od siebie oddalają. Ale jak się okazuje to wszystko wyssane z palca bzdury.

Przeczytaj: Ranczo. Ksiądz Maciej z Rancza ojcem! Mateusz Rusin bierze ślub

Katarzyna i Cezary Żakowie w wywiadzie dla magazynu "Viva" zaprzeczają, aby między nimi działo się ostatnio coś złego. O problemach w ich małżeństwie dowiedzieli się z plotkarskich gazet. - Zaczęła się seria telefonów, SMS-ów od przyjaciół. Nasze mamy bardzo się zdenerwowały. Tłumaczymy naszym mamom, że u nas wszystko w porządku, ale... W podświadomości zawsze jest taki cień niepewności - mówi pani Katarzyna w  "Vivie!", a jej mąż dodaje, że żądne sensacji gazety już od dawna chcą iść rozwieść.

Przy okazji Cezary Żak wyjaśnia dlaczego nie był obecny na koncercie promującym płytę Katarzyny "Bardzo przyjemnie jest żyć". Wcale nie z powodu kryzysu, a przez zawodowe zobowiązania. - Kiedy był ustalany termin koncertu Kasi, już wiedziałem, że tego wieczoru będę grał w Och-Teatrze.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: