SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Ranczo. To jeszcze nie koniec Rancza! Nowy 10 sezon nie będzie ostatni?

Ranczo. To jeszcze nie koniec Rancza! Nowy 10 sezon nie będzie ostatni?

17.05.2016, godz. 10:27
Ranczo 10 sezon. Paweł Królikowski, Dorota Chotecka, Ilona Ostrowska, Agnieszka Pawełkiewicz, Mateusz Rusin, Wojciech Adamczyk, Katarzyna Żak, Anna Iberszer, Marta Lipińska
Ranczo 10 sezon. Paweł Królikowski, Dorota Chotecka, Ilona Ostrowska, Agnieszka Pawełkiewicz, Mateusz Rusin, Wojciech Adamczyk, Katarzyna Żak, Anna Iberszer, Marta Lipińska foto: AKPA

"Ranczo" nie skończy się na 10 sezonie?! Nowe odcinki "Rancza", które w TVP1 będą emitowane od września 2016 wraz ze startem jesiennej ramówki miały być pożegnaniem z serialem. Poprzednia dyrekcja TVP1 podjęła decyzję o zakończeniu "Rancza" na 10 serii, ale teraz okazuje się, że jeszcze nie wszystko stracone. Powrót "Rancza" na antenę Jedynki jest możliwy, ale jak na razie nie ma jeszcze żadnych oficjalnych ustaleń w tej sprawie.

"Ranczo" 10 sezon nowe odcinki od września 2016 w każdą niedzielę o godz. 20.25

Miliony Polaków czekają na nowe odcinki 10 sezonu "Rancza", których premiera już jesienią 2016 w TVP1. A wszystko dlatego, że od miesięcy mówi sie tylko o tym, że 10 seria "Rancza" będzie ostatnią, że po dziesięciu latach w telewizji widzowie nie zobaczą już więcej przygód mieszkańców wsi Wilkowyje.

Aktorzy i pozostali twórcy hitowego serialu Jedynki kręcąc 10 sezon wiedzieli, że to już pożegananie z "Ranczem". Decyzję o zakończeniu produkcji "Rancza" podjęła poprzednia dyrekcja TVP1. Po zmianach we władzach Telewizji Polskiej losy "Rancza" pozostają jednak otwarte.

Patrz: Ranczo. Cezary Żak dzięki roli wójta i księdza zarobił 4 miliony

Andrzej Muszyński, prezes ATM Grupy, czyli firmy, która produkuje "Ranczo" w rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl powiedział, że być może 10 sezon "Rancza" nie bezie ostatnim. Niewykluczone, że po roku przerwy ekipa wróci na plan, by nakręcić 11 serię. Za "Ranczem" przemawiają bowiem świetne wyniki oglądalności.

"Ranczo" jest od lat drugim po "M jak miłość" najpopularniejszym serialem w Polsce. Emitowana wiosną 2015 roku 9 sezon gromadził przed telewizorami średnio 6 mln widzów. - Biorąc pod uwagę, jak trudno jest dzisiaj wprowadzić z sukcesem nowy serial, rezygnowanie z tytułu, który przynosi wielomilionową widownię wydaje się być błędem. Nie sądzę, żeby przyszłość "Rancza" była przesądzona. Sprawa jest jednak skomplikowana. Pewnie za jakiś czas producenci będą mogli coś więcej na ten temat powiedzieć - wyjaśnił.

Przeczytaj: Ranczo 10 sezon. Lucy wyjeżdża do USA, ale Ilona Ostrowska nie odchodzi z Rancza

Przypomnijmy, że rok temu ówczenu dyrektor TVP1 Piotr Radziszewski uprzedził widzów, że "Ranczo" skończy się na 10 serii. Nie wykluczył jednak, że po dłuższej przerwie "Ranczo" powróci w przyszłości na antenę TVP1. Na pewno jednak kolejnej serii nie zobaczymy wiosną 2017 roku. Fanom "Rancza" pozostaje czekać do września na nowe odcinki 10 sezonu.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: